1
19.09.2022, 13:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Heroes Orchestra: Specjalne koncerty do obejrzenia za darmo online

Polska Heroes Orchestra zagra koncert z pełnym składem i udziałem kompozytora muzyki do wszystkich części Heroes of Might and Magic. Zapowiedziano bezpłatną transmisję online.

Już 24 września polska Heroes Orchestra zagra 2 specjalne koncerty w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie. Pierwszy występ (godz. 17.00) zostanie poświęcony głównie muzyce z Heroesów III, drugi zaś (godz. 20.00) innym grom z serii.

Heroes Orchestra świętuje w ten sposób swoje 5. urodziny. Koncerty odbędą się w pełnym składzie, a także z udziałem gości: kompozytora muzyki do wszystkich części Heroes of Might and Magic, Paula Anthony'ego Romero, oraz saksofonisty Brocka Summersa.

Bilety na występy zostały wyprzedane, ale na szczęście będzie jeszcze jedno rozwiązanie dla spóźnialskich. Heroes Orchestra właśnie ogłosiła, że oba koncerty będą transmitowane na żywo w sieci. Będzie można je obejrzeć za darmo na YouTubie pod poniższymi adresami (warto ustawić już sobie przypomnienie).

Pierwszy koncert:

Drugi koncert:

Organizatorzy zwracają jednocześnie uwagę, że postanowili udostępnić taką opcję, ponieważ wyjątkowo zależy im, aby każdy mógł świętować z nimi 5. urodziny Heroes Orchestry. Wspomniana transmisja będzie się dla nich jednak wiązała z nieplanowanymi wcześniej kosztami, dlatego wszystkich zachęcają do wpłacania datków – można to zrobić TUTAJ.

Heroes Orchestra
Heroes Orchestra

PUCHAR POLSKI W HEROES III BY CD-ACTION

Korzystając z okazji, przypominam o organizowanym przez CD-Action wspólnie z H3.GG Pucharze Polski w Heroesów III. Niedawno dobiegł końca jego Prolog, czyli rozgrzewka przed zapisami i główną fazą turnieju. Wkrótce będziemy informować co dalej.

Puchar Polski w Heroes III by CD-Action
Puchar Polski w Heroes III by CD-Action - roadmapa

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1570

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane