8
26.01.2023, 09:30Lektura na 2 minuty
Wideo

Hogwarts Legacy na kolejnych 11 minutach gameplayu

Avalanche Software raczy nas kolejnymi minutami rozgrywki wyjętej prosto z Hogwarts Legacy.


Patryk „Delighter” Żelazny

Styczeń powoli dobiega końca i każdy fan Harry'ego Pottera wie, co to oznacza. Na szczęście czas oczekiwania na Hogwarts Legacy twórcy co rusz umilają nam nowymi materiałami, jak chociażby niedawnym filmowym i bardzo urzekającym zwiastunem. Do tego Avalanche Software nie zapomniało rzucić sezonowego ambience'a, tym razem w formie zimowego popołudnia, a po drodze nie zabrakło przecieków, dzięki którym wiemy, ile czasu będziemy musieli poświęcić, żeby ukończyć grę, oraz jak duży będzie świat.

Tym razem, za sprawą redakcji IGN, dostaliśmy ponad 11 minut gameplayu z Hogwarts Legacy. Bez żadnego komentarza – czysty, niczym niezmącony zapis rozgrywki, jaką sami ujrzymy na swoim sprzęcie, kiedy nadejdzie odpowiedni czas. Napisać mógłbym o tym wiele, ale i tak najlepiej jest zobaczyć to samemu. Napomknę tylko, że walki prezentują się bardzo satysfakcjonująco.

Przypominam, że premiera Dziedzictwa Hogwartu jest rozłożona na 3 różne daty. Pierwsza już za rogiem, ponieważ 10 lutego gra ukaże się na PC, PS5 oraz Xboksach Series X/S. Nieco później, 4 kwietnia, tytuł dołączy użytkowników PS4 oraz Xboksów One, a ostatni zagrają posiadacze Nintendo Switchy, dopiero 25 lipca. I pamiętajcie, że dobrze jest jeszcze sprawdzić wymagania sprzętowe przed zakupem.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1141

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane