15.02.2023, 09:00Lektura na 1 minutę

Hogwarts Legacy: Pojawił się patch poprawiający wydajność

Hogwarts Legacy bije rekordy popularności, a twórcy z Avalanche Software przygotowali ważne poprawki. Niestety właściciele konsol PlayStation 5 muszą poczekać.


Marcin Hołowacz

Jak to najczęściej bywa w dzisiejszych czasach, premiery gier nie obywają się bez różnego rodzaju niedociągnięć i po trafieniu na rynek wymagają jeszcze regularnych poprawek. W związku z tym pojawienie się patcha do Hogwarts Legacy raczej nie powinno nikogo dziwić.

Oficjalna lista zmian zawiera informacje o tym, że na cel obrano m.in. wydajność, stabilność, różnego rodzaju błędy, a także potencjalne problemy w zakresie zapisywania stanu gry. Przewidziano poprawki zarówno dla PC, jak i Xboksów Series X/S. Jeżeli natomiast chodzi o PS5, to Chandler Wood, community manager z Avalanche Software, tłumaczy, że niestety będzie tu kilkudniowe opóźnienie.

Na koniec warto przypomnieć, iż Hogwarts Legacy cieszy się sporym zainteresowaniem, a społeczność chętnie tworzy różnego rodzaju mody do gry. Pisaliśmy m.in. o tym, że niejaki Praydog zaimplementował wstępną obsługę VR do Hogwarts Legacy, a samych modyfikacji nazbierało się już całkiem sporo: konkretniej mówiąc, chodzi o ponad setkę na samym Nexus Mods. Fani dostali nawet możliwość kupienia limitowanego pada DualSense z motywem Hogwarts Legacy.


Czytaj dalej

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów375

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze