6
2.02.2023, 12:45Lektura na 1 minutę
Wideo

Hogwarts Legacy: Premierowy zwiastun pełen niebezpieczeństw i magii

Zwiastun premierowy Hogwarts Legacy wrzuci was prosto do magicznej przygody, która wiąże się z ładnymi widokami, okazjonalną walką o życie, a nawet eksplozjami i strumieniami ognia.

Avalanche Software podgrzewa atmosferę przed premierą Hogwarts Legacy i funduje nam efektowne ujęcia swej czarodziejskiej gry w otwartym świecie. Możemy zobaczyć, co takiego zaoferuje nam uniwersum Harry’ego Pottera i pobyt w szkole magii. Konkretniej mówiąc: wcielimy się w ucznia piątego roku w Hogwarcie, który ma wyjątkową zdolność do wykorzystywania starożytnej magii.

RPG akcji zostało osadzone w XIX wieku, a więc przed wydarzeniami z książek o Harrym Potterze. Gracze będą mogli nacieszyć się otwartym światem i możliwością odkrywania nowych miejsc oraz uczestniczenia w potencjalnych walkach z magicznymi bestiami. Nie zabraknie też wytwarzania mikstur, nauki zaklęć i ogólnego rozwoju postaci. Dziedzictwo Hogwartu ma światową premierę zaplanowaną na 10 lutego 2023 roku i trafi na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S. Później, 4 kwietnia, doczekamy się go na PlayStation 4 i Xboksie One, a 25 lipca ukaże się na konsolach Nintendo Switch.

Niedawno wspominaliśmy też o relaksującym wideo z Hogwarts Legacy, które jest wypełnione przyjemnymi dźwiękami natury. Omawialiśmy także bojkot Hogwarts Legacy i wyjaśnialiśmy, o co chodzi krytykom gry. Poruszyliśmy również kwestię wymagań sprzętowych Dziedzictwa Hogwartu i zabezpieczenia Denuvo.

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów313

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane