1
9.12.2022, 08:45Lektura na 1 minutę
Wideo

Horizon Forbidden West: Guerilla Games zapowiada DLC na PS5 – Burning Shores

Plotki o DLC do Horizon Forbidden West właśnie się potwierdziły. Akcja Burning Shores będzie rozgrywać się w Kalifornii.

Parę dni temu popularny leaker The Snitch opublikował na Twitterze mapę trzech miast (Los Angeles, San Francisco i Las Vegas) z zaznaczonym na niej obszarem. Nie był zbyt pomocny w rozgryzaniu, o co może chodzić, ale internauci szybko doszli do wniosku, że najpewniej ma to związek z DLC do Horizon Forbidden West – Burning Shores – o którym plotkowało się już dawno temu.

Guerilla Games właśnie potwierdziło te plotki. Na The Game Awards oficjalnie zapowiedziano dodatek Burning Shores i wypuszczono zwiastun, na którego samym końcu możemy zobaczyć monstrum niszczące słynny napis „Hollywood”. Co oczywiście sugeruje, że akcja będzie rozgrywać się w Los Angeles. Możliwe, że nie tylko.

Żeby przekonać się osobiście, musimy uzbroić się w cierpliwość do 19 kwietnia 2023 roku, kiedy to DLC ujrzy światło dzienne. Ale muszę zaznaczyć, że dodatek będzie dostępny tylko na PS5.

Wszystkie newsy z The Game Awards 2022 znajdziecie TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze