5
16.11.2023, 11:30Lektura na 1 minutę

Kangurek Kao: Twórcy wyśmiewają najnowsze Call of Duty

Egzekucja najnowszego Call of Duty: Modern Warfare III odbyła się na fanpage’u Kangurka Kao.

Fajnie było zobaczyć ponownie Kangurka Kao na rynku w formie, chociaż po takim czasie można było oczekiwać odrobinę więcej. Nie zmienia to faktu, że gra trafiła do sześciu milionów graczy… dopiero po rozdaniu jej za darmo. Niezwykle dobrze radzi sobie za to ich fanpage i konto na X-ie. Admin, który zarządza tymi stronami, powinien dostać jakąś podwyżkę czy coś tego typu.

Kangurek Kao założył rękawice i znokautował najnowsze Call of Duty. Wszyscy wiemy, z jak negatywną opinią mierzy się najnowsza gra Sledgehammer Games. Sytuacji nie omieszkał wykorzystać wcześniej wspomniany admin Kangurka Kao, który przygotował post. Nie musicie wychodzić, znajdziecie go powyżej. Patrząc na ocenę daną przez IGN oraz argumenty, jakie zostały wystosowane przeciwko CoD-owi, to możemy oficjalnie przyznać rację i stwierdzić, że Kangurek Kao jest lepszy od Call of Duty: Modern Warfare III. Real-time marketing jest niesamowicie potężnym i często zabawnym narzędziem w budowaniu i promowaniu marki, nie zawsze zachowując konkretną wizję swojego produktu. Zawsze miło patrzy się na takie rzeczy, szczególnie gdy ktoś stwierdza fakty.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów258

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze