20.05.2022, 08:45Lektura na 1 minutę
Wideo

Kangurek Kao: Walka i przeciwnicy na nowym zwiastunie

Premiera nowego Kangurka Kao tuż za rogiem, zatem Tate Multimedia nie szczędzi nowych szczegółów odnośnie do produkcji.


Patryk „Delighter” Żelazny

Czekacie na nowego Kangurka Kao? Pojawił się w zestawieniu najważniejszych premier maja (nie mogło go tam przecież zabraknąć), a to znaczy, że już niedługo będziemy mogli w niego zagrać, a nie tylko oglądać kolejne zwiastuny. Choć w zasadzie już mieliśmy okazję i dlatego wiemy, że może być z tego niezły hit – nawet na miarę Raymana czy Crasha. Też pewnie już graliście, jeśli jesteście łowcami okazji i wypróbowaliście demo na niedawnym festiwalu Steama. Developerzy nieszczególnie szczędzą nam szczegółów, dlatego ostatnio otrzymaliśmy zwiastun dotyczący projektów poziomów, a to jeszcze nie koniec.

Tym razem Tate Multimedia przychodzi do nas z minutowym trailerem, na którym prezentuje mechanikę walki oraz samych przeciwników (przecież Kangur musi mieć kogo bić). Cóż, na początku można się spodziewać nieco więcej, niż faktycznie jest pokazane, ale znacznie więcej zobaczymy już za tydzień, cierpliwości.

Kangurek Kao zadebiutuje już 27 maja na PC, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksach Series X/S oraz Nintendo Switchu.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów426

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane