6
11.12.2008, 14:17Lektura na 1 minutę

Kolejne informacje o Uncharted 2

Na początku grudnia pojawiły się pierwsze informacje o sequelu Uncharted, które pochodziły z magazynu Game Informer. Dziś z sieci wypłynęły kolejne szczegóły.

Ich źródłem jest ten sam artykuł i ten sam numer wspomnianego pisma. Przekazali je czytelnicy, którzy już dostali w swoje ręce nowe wydanie Game Informera.

Tak jak pisaliśmy wcześniej – fabuła związana będzie ze znanym podróżnikiem Marco Polo, a dokładniej ze statkami, które stracił podczas powrotu z Chin. To właśnie te okręty będzie musiał odnaleźć Nathan Drake. Będzie musiał się jednak pospieszyć, bo nie tylko on ma ochotę położyć łapska na własności Marco Polo.

Uncharted 2: Among Thieves będzie zawierało jeden spójny świat, nieprzedzielony żadnymi ekranami ładowania. Ponadto Nathan będzie mógł strzelać z dowolnej pozycji – nieważne, czy będzie stał, biegł, wspinał się czy poruszał za osłonami, będzie mógł bowiem w każdej chwili oddać strzał.

Jeżeli chodzi o oprawę muzyczną, to zostanie ona stworzona przez człowieka, który maczał palce w ścieżce dźwiękowej do "jedynki", czyli Grega Edmonsona.

Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane