1.11.2023, 11:30Lektura na 2 minuty
Wideo

Lies of P: Neowiz pracuje nad kontynuacją gry oraz rozszerzeniem do „jedynki”

O planach twórców względem Lies of P poinformował graczy Ji Won Choi.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

W zeszłym miesiącu pisaliśmy o przebiciu przez Lies of P bariery miliona sprzedanych kopii. Taki rezultat mógł zwiastować nową zawartość i dalszą pracę nad projektem. Od jakiegoś czasu mówiło się także o pracach nad DLC do gry. Wszystkie wątpliwości rozwiał reżyser gry, Ji Won Choi w specjalnym liście do graczy.

W materiale znajdziemy potwierdzenie wcześniejszych doniesień na temat pracy przy dodatku do gry. Oprócz tego reżyser ogłosił, że studio już rozpoczęło prace nad kontynuacją. To nie jest jednak wszystko, co znajdziemy w materiale Neowiz. Ji Won Choi zapowiedział, czego możemy spodziewać się w najbliższej aktualizacji do Lies of P, która zadebiutuje w tym miesiącu.

Ponownie twórcy skupili się na zwiększeniu przystępności, szczególnie na samym początku gry. Wzmocnione zostaną najsłabsze bronie w arsenale gracza oraz otrzymamy możliwość wykonania uniku po powaleniu. Umiejętność ta znajduje się obecnie w grze, jednak musimy ją najpierw odblokować. Oprócz tego do gry trafią nowe elementy kosmetyczne oraz zostanie nieco ułatwiona modyfikacja wyglądu protagonisty.

Oczywiście nie mogło zabraknąć podziękowań w stronę graczy za kredyt zaufania dany twórcom gry. Miejmy nadzieję, że w przyszłości twórcy nie zejdą z wcześniej obranej ścieżki i będziemy nowa zawartość oraz kontynuacja będą trzymały wysoki poziom nakreślony przez Lies of P.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów372

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze