17.10.2023, 12:15Lektura na 2 minuty

Twórcy Lies of P chwalą się imponującą sprzedażą gry

Neowiz donosi, że od 19 września Lies of P trafiło do ponad miliona graczy.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Już prawie od miesiąca możemy cieszyć się Lies of P autorstwa Neowiz. Recenzenci byli w większości zadowoleni tym, co mieli okazję zobaczyć na ekranie. Zdanie krytyków podzielili również gracze, co odzwierciedlone zostało w wynikach sprzedażowych. 

Twórcy Lies of P opublikowali post na X-ie, w którym informują, że od dnia premiery rozeszło się ponad milion egzemplarzy. Jest to niesamowity sukces, jeśli spojrzymy na fakt, że jest to pierwsze tak duże dzieło studia. Na pewno na popularność gry wpłynęła obecność w Game Passie od dnia premiery. Do rezultatów odniósł się również reżyser gry, Choi Ji-Won.


Jak dotąd odbiór gry był niesamowity i jesteśmy niesamowicie wdzięczni za to, że milion graczy zdążyło wyruszyć w podróż po Krat. Jesteśmy tak samo podekscytowani nadchodzącą przyszłością Lies of P i nie możemy się doczekać, aby podzielić się z tym z wami w odpowiednim momencie.


Choi Ji-Won

O co chodzi twórcy Lies of P? Z dużym prawdopodobieństwem możemy założyć, że może mieć na myśli dodatkową zawartość do gry, o której wspominaliśmy jakiś czas temu. Jeżeli sukces Lies of P przekonał was, by dać szansę produkcji, to będziecie mogli tego dokonać na PC, PS4/5 oraz Xboksach One i Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów372

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze