3
21.08.2023, 16:30Lektura na 2 minuty
Wideo

Like a Dragon Gaiden: Fabuła, gameplay i więcej dobra na nowym, długim zwiastunie

Sega wypuściła długi zwiastun Like a Dragon Gaiden, na którym zobaczymy zarys fabuły, ciekawe opcje, trochę rozgrywki i wiele więcej.


Patryk „Delighter” Żelazny

Tych Like a Dragon to trochę ostatnio jest, nieprawdaż? Mam wrażenie, jakby redakcyjny kolega Cascad zaledwie wczoraj publikował swoją recenzję Like a Dragon: Ishin!. Cały czas też czekamy na Yakuzę 8… znaczy, przepraszam, na Like a Dragon: Infinite Wealth, które zabierze nas do USA i ma się ukazać na początku przyszłego roku. No i tak się składa, że w produkcji jest także spin-off Yakuzy pod tytułem Like a Dragon Gaiden, który został zapowiedziany w drugiej połowie zeszłego roku. Możemy go zobaczyć na nowym zwiastunie.

Na nowym i długim, powinienem jeszcze dopisać, ponieważ ten materiał ma nieco ponad 7 minut, a to raczej nietuzinkowa długość w świecie trailerów. Mamy tu w zasadzie cały pakiet. Zarys fabuły i ciekawe przedstawienie bohaterów oraz stworzonego świata, sporo akcji czy fragmentów rozgrywki – a gdyby tych dobroci było mało, to pokazane są również ciekawe opcje, takie jak personalizacja bohatera, jego życie miłosne, minigierki (w tym również możliwość grania w produkcje retro), różne style walki i wiele więcej. Myślę, że wszyscy, którzy czekają na tę produkcję, po obejrzeniu najnowszego zwiastuna będą zadowoleni.

Like a Dragon Gaiden ma swoją premierę zaplanowaną na 9 listopada 2023 i ukaże się na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X/S.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1749

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane