25.10.2023, 17:18Lektura na 1 minutę
Wideo

Like a Dragon: Infinite Wealth z... symulatorem à la Animal Crossing

Myśleliście, że w nowej Yaku... Like a Dragon zwiedzimy jedynie Hawaje? Nic bardziej mylnego.

Serię Yakuza, przemianowaną później u nas na Like a Dragon, zawsze cechowało specyficzne poczucie humoru oraz odjechane minigierki. W Infinite Wealth twórcy przejdą jednak samych siebie.


Oto Dondoko Island

Jak zapowiedziano na Xbox Partner Preview, w nadchodzącej odsłonie ujrzymy zupełnie nową aktywność , którą ciężko w sumie nazwać „mini”. W nasze ręce oddana zostanie cała wyspa Dondoko. Będzie trzeba nią zarządzać, personalizować ją na wiele sposobów oraz wykonywać liczne aktywności, z czego wiele z nich łudząco przypomina te w Animal Crossing od Nintendo. Już na zwiastunie widać liczne mrugnięcia okiem także do innych gier. Pobawimy się również w budowniczego własnych włości. W ten sposób stworzymy resort naszych marzeń niczym w stareńkim Beach Life.

Zobaczcie sami:

Już nie tylko Hawaje, ale i wyspę Dondoko odwiedzimy 26 stycznia 2024 na PC, PS4, PS5, XBO oraz XSX.


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze