20.11.2023, 16:00Lektura na 2 minuty

Lords of the Fallen: Nowy patch znacznie utrudnia bossów i nie tylko

Po patchu 1.1.326 musicie na siebie uważać w Lords of the Fallen, szczególnie podczas walk z bossami. Studio Hexworks upewniło się, żeby stali się znacznie potężniejsi.

Lords of the Fallen ma w tym roku dostać bardzo dużo darmowej zawartości, o czym pisałem nieco ponad tydzień temu. Developerzy zapowiadali też nowe aktualizacje w tym samym momencie, w którym chwalili się całkiem dobrym wynikiem sprzedażowym po 10 dniach od premiery. Paweł Kicman w swojej recenzji zwrócił uwagę, że jednym z plusów gry jest dobre zaprojektowanie walk z bossami – ciekawe w takim razie, co powiedziałby po najnowszym patchu.

Aktualizacja 1.1.326 wprowadziła sporo ciekawych zmian do Lords of the Fallen, ale najciekawsza pozostaje modyfikacja bossów. Gracze często skarżyli się, że bossowie nie stanowią takiego wyzwania, jakie powinni, zatem studio Hexworks wzięło to sobie bardzo do serca. Na pełnej liście zmian opublikowanej na Reddicie przeczytamy, że m.in. wprowadzili poprawki w kwestii żywotności bossów oraz zadawanych przez nich obrażeń, a także zbalansowali ich zachowania, przez co zabawa z nimi powinna przysparzać teraz nie tylko więcej trudności, lecz także satysfakcji.

To oczywiście nie wszystko, co nowa aktualizacja wprowadza. Od teraz w grze możemy się spodziewać również:

  • Widocznie większej wydajności rozgrywki podczas przebywania w świecie Umbral,
  • Nowego systemu blokowania kamery na przeciwnikach (jeśli ktoś woli wcześniejszy, to jest możliwość włączenia go w opcjach),
  • Pierwszych zmian w balansie PvP i PvE,
  • Zintegrowania najnowszej wersji DLSS3.

Twórcy zadbali także o mnóstwo poprawek najróżniejszych błędów i optymalizacji Lords of the Fallen – nie będę tutaj tego przytaczać, bo jest tego naprawdę całe mnóstwo, ale jeśli jesteście ciekawi, to wszelkie szczegóły aktualizacji czekają na was w zalinkowanym w drugim akapicie wątku na Reddicie.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze