M.E.A.T: Pixel artowy RPG od rapera Słonia [WIDEO]
![M.E.A.T: Pixel artowy RPG od rapera Słonia [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/20/24c0ea2e-ca55-4f69-a888-fada8e3bcfc8.jpeg)
Wojciech Zawadzki, znany lepiej jako Słoń, na rapowej scenie działa aktywnie od prawie 20 lat, a gracze mogą go kojarzyć chociażby z kawałka reklamującego Borderlands 3. Estetyka horrorcore’u nie każdemu musi co prawda przypadać do gustu, jednak przy nowym projekcie muzyka talent do opowiadania historii wprawiających w co najmniej dyskomfort może sprawdzać się idealnie.
No dobra, tak naprawdę nie do końca wiemy, w jakim charakterze Słoń pracuje nad M.E.A.T., ale w tej chwili pozostaje twarzą tytułu. Gra ma być pixel artowym erpegiem horror/SF osadzonym w czasach kanadyjskiej gorączki złota. Głównym bohaterem będzie sir Culligana, „magnat, weteran wojenny”, który odkryje „tajemniczą substancję”, co doprowadzi do „tragicznych wydarzeń”. Fabuła gry zostanie opowiedziana również w książce, wydanej przy tej okazji.
Niestety, w tej chwili to właściwie wszystko, co wiemy – więcej usłyszymy w kwietniu kiedy ruszy zbiórka na Wspieram.to.

Poniżej możecie usłyszeć, co o grze ma do powiedzenia Słoń.
Czytaj dalej
8 odpowiedzi do “M.E.A.T: Pixel artowy RPG od rapera Słonia [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Całość ma bKlimat horroru, więc to, co artysta lubi najbardziej.
Jak na pixelart to grafika z tego gifa wygląda spoko. Ale i tak poczekam na gameplay.
Może uda im się coś na miarę Darkwood,powodzenia
Projekt wydaje się bardzo ambitny i solidny. Oby się udał.
Pomysł wydaje się być ciekawy. Grafika to dla mnie taki 'SNES w HD’. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś fajnego.
Gra od Słonia? Koniecznie muszę to mieć, trzeba będzie wesprzeć ten projekcik. 😀
Ten pixel art wyglada jakby wyciagniety rpg makera, jak gra tez bedzie w rpg makerze to wiecie…. 😀
Nie wiem kto to słoń, ale screen i zarys fabuły mnie całkiem zaciekawiły. Jeśli to jest szczery projekt a nie wałek na kasę to chętnie się nim zainteresuje jak już wyjdzie.