8
23.03.2020, 08:59Lektura na 1 minutę

M.E.A.T: Pixel artowy RPG od rapera Słonia [WIDEO]

Całość ma być horrorem SF, więc tym, co artysta lubi najbardziej.


Witold Tłuchowski

Wojciech Zawadzki, znany lepiej jako Słoń, na rapowej scenie działa aktywnie od prawie 20 lat, a gracze mogą go kojarzyć chociażby z kawałka reklamującego Borderlands 3. Estetyka horrorcore'u nie każdemu musi co prawda przypadać do gustu, jednak przy nowym projekcie muzyka talent do opowiadania historii wprawiających w co najmniej dyskomfort może sprawdzać się idealnie.

No dobra, tak naprawdę nie do końca wiemy, w jakim charakterze Słoń pracuje nad M.E.A.T., ale w tej chwili pozostaje twarzą tytułu. Gra ma być pixel artowym erpegiem horror/SF osadzonym w czasach kanadyjskiej gorączki złota. Głównym bohaterem będzie sir Culligana, „magnat, weteran wojenny”, który odkryje „tajemniczą substancję”, co doprowadzi do „tragicznych wydarzeń”. Fabuła gry zostanie opowiedziana również w książce, wydanej przy tej okazji.

Niestety, w tej chwili to właściwie wszystko, co wiemy – więcej usłyszymy w kwietniu kiedy ruszy zbiórka na Wspieram.to.

meat-gif-1_17aw3.gif

Poniżej możecie usłyszeć, co o grze ma do powiedzenia Słoń.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5498

Obserwujących12

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze