4.08.2022, 14:15Lektura na 2 minuty

Metal: Hellsinger ze specjalnym koncertem na Gamescomie

Twórcy metalowej gry rytmicznej Metal: Hellsinger zorganizują metalowy koncert na targach Gamescom.


Jakub „rajmund” Gańko

Metal: Hellsinger to z jeden z ciekawszych shooterów ukazujących się w najbliższym czasie, szczególnie jeśli jest się miłośnikiem metalu. Nie dość, że to bardzo nietypowe połączenie strzelanki z grą rytmiczną, to jeszcze do przygotowania obecnych w grze utworów zaproszono całą plejadę gwiazd ciężkiej muzyki, w tym Serja Tankiana z System of a Down. Bastian już grał i był pod wrażeniem. Zresztą, sami też możecie zagrać, bo demo jest już dostępne od jakiegoś czasu.

Ale na ciekawej grze się ta historia nie kończy. Studio The Outsiders wraz z wydającym Metal: Hellsinger Funcomem właśnie ogłosiło, że na tegorocznych targach Gamescom zorganizuje koncert metalowy. Jeśli ktoś z was wybiera się do Kolonii, warto zająć dobre miejsce pod sceną. Pierwszych 200 widzów otrzyma od wydawcy specjalne upominki związane z grą.

Utwory autorstwa szwedzkiego duetu kompozytorskiego Two Feathers mają wykonać obecni także w grze Matt Heafy (Trivium), Alissa White-Gluz (Arch Enemy), Mikael Stanne (Dark Tranquility), Dennis Lyxzén (Refused, INVSN) oraz James Dorton (Black Crown Initiate). Serja Tankiana niestety w lineupie brak.

Koncert rozpocznie się 25 sierpnia o godzinie 19.00 i będzie transmitowany na żywo dla wszystkich zainteresowanych na stronie gry. A sama gra, przypominamy, trafi na PC, PlayStation 5 i Xboksy X/S niewiele później, bo już 15 września.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów807

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane