28.03.2024, 17:06Lektura na 2 minuty
Plotka

Monster Hunter Wilds: Data premiery typowana na początek 2025

Nowy Monster Hunter podobno nie każe nam na siebie czekać długo – premiera miałaby nastąpić w pierwszych miesiącach przyszłego roku.

Zapowiedź nowego Monster Huntera dała nagle drugie życie jednej z poprzednich odsłon, ponieważ apetyt graczy na okładanie wielkich stworów nie maleje. Po ogłoszeniu o Monster Hunter Wilds nie usłyszeliśmy już ani razu, ale Capcom nie zostawił nas z niczym – premierę zaplanowano na 2025 roku, a teraz mamy orientacyjne widełki czasowe.

Głos zabrał Dusk Golem – insider, którego informacje wielokrotnie w przeszłości się potwierdzały. Podobno prace nad Monster Hunter Wilds rozpoczęły się niedługo po wydaniu Monster Hunter World, a developerzy pracują nad grą od prawie 6 lat. Wiele ostatecznie porzuconych pomysłów z poprzednich gier znajdzie się w najnowszej odsłonie, a główną zmianą ma być całkowicie otwarty świat. Wilds ma być największą produkcją Capcomu. Prace idą podobno w świetnym tempie i firma celuje z premierą w I kwartał 2025 roku.

Pewne obawy największych fanów może budzić wolna ręka reżysera gry, który nie hamuje się przed eksperymentowaniem. Część wprowadzanych rozwiązań jest rzekomo ryzykowna, aczkolwiek jak na razie spotyka się z pozytywnym odbiorem.

Na potwierdzenie tych informacji pewnie nie będziemy musieli długo czekać – jeśli rzeczywiście mamy do czynienia z największym tytułem Capcomu, firma z pewnością będzie się chciała nim wystarczająco pochwalić przed wypuszczeniem na rynek.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1095

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze