1
13.09.2023, 13:00Lektura na 2 minuty

Mortal Kombat 1: Wyciekł duży rozmiar gry na PS5

Wiemy, ile będzie ważyć Mortal Kombat 1 na PlayStation 5. I cóż, dobrze, że jest ten preload, bo NetherRealm Studios przygotowało niezłego kloca.

Od premiery Mortal Kombat 1 dzieli nas dosłownie krok – o czym wiedzą ci, którzy zaczytują się w zestawienia najważniejszych premier miesiąca. Twórcy pokazywali nam już crossovery ze znanymi aktorami, jak Jean-Claude’a Van Dammem czy Megan Fox, ale nie zabrakło też klasycznych zwiastunów ze starym, dobrym mordobiciem.

Wiemy już, ile będzie ważyć Mortal Kombat 1 na konsolach PlayStation 5. Jak podzielił się na Twitterze użytkownik PlayStation Game Size (znany z tego typu informacji) – najnowsza gra studia NetherRealm zajmie aż 114 GB miejsca na naszych dyskach. Wliczając w to update 1.01.

To całkiem sporo, biorąc pod uwagę, że na przykład taki God of War Ragnarok sięgnął 90 GB, a to tytuł z końca zeszłego roku. I już wtedy się mówiło zresztą, że to całkiem dużo.

Od dzisiaj grę pobrać będą mogli posiadacze edycji premium. Do zabawy wskoczą już jutro, 14 września, w ramach wczesnego dostępu. Z kolei osoby, które zakupiły edycję standardową, na preload muszą poczekać do 17 września, by móc zacząć grać od oficjalnej premiery zaplanowanej na 19 września. Dodam jeszcze, że gra, poza PS5, ukaże się jeszcze na PC, Xboksach Series X/S oraz Nintendo Switchu.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze