30.12.2022, 14:15Lektura na 2 minuty
Wideo

Mortal Kombat 2: Kod źródłowy wersji Arcade wyciekł do sieci

Kolejny przeciek gry sprzed wielu lat. Tym razem sami możecie zagłębić się w kod źródłowy Mortal Kombat 2 w wersji Arcade.


Patryk „Delighter” Żelazny

W tym roku doświadczyliśmy masy wycieków najróżniejszych gier sprzed lat, w tym na przykład Duke Nukema Forever z 2001 roku. Korzystając z okazji przypomnę, że od nieco ponad tygodnia możemy już pobrać wczesną wersję pierwszej części Duke Nukema Forever Restoration Project. Dobrze, koniec tej (nie)autopromocji, wróćmy do Mortal Kombat.

Jak już się domyśliliście po tytule tego newsa, do sieci wyciekł kod źródłowy klasycznej, arcade'owej wersji drugiego Mortal Kombat. To już jest świetna wiadomość dla największych fanów i freaków lubiących kopać w plikach gry, a na tym się nie kończy. Znaczy, technicznie tak, ale mam na myśli, że wyciek kodu źródłowego to jednocześnie wyciek nowych informacji, o których wcześniej mogliśmy nie mieć pojęcia. Na kanale YouTube TehDrewsus możecie znaleźć film trwający ponad 2 godziny i 40 minut, w którym możecie dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy.

TehDrewsus wspomina w opisie, że to, co można zobaczyć na jego filmie, to nawet nie jest połowa materiału źródłowego. To sugeruje, że prawdopodobnie w przyszłości pojawią się kolejne filmy. Czyli dobra wiadomość dla ciekawskich, którzy sami nie chcą się w tym babrać.

Za to jeśli sami chcecie się rzucić w wir eksplorowania, kod możecie znaleźć na GitHubie.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze