2
10.02.2024, 08:30Lektura na 1 minutę

No Rest for the Wicked: Erpeg twórców Ori z nowym terminem startu wczesnego dostępu

Moon Studios po wydaniu dwóch odsłon świetnej metroidvanii postanowiło spróbować czegoś innego.

Tytuł miał pojawić się w early accessie jeszcze w pierwszym kwartale tego roku. W najnowszym raporcie finansowym Take-Two Interactive widnieje jednak informacja głosząca, iż premiera w ramach wczesnego dostępu nastąpi w „pierwszym kwartale roku fiskalnego 2025”, co przekłada się na wiosnę 2024. Gra została zatem opóźniona o zaledwie kilka miesięcy.

No Rest for the Wicked zaprezentowano po raz pierwszy na zeszłorocznym Game Awards. Nowy projekt Moon Studios to erpeg akcji z widokiem izometrycznym, czyli coś wyraźnie innego od tego, co znamy z dwóch odsłon Ori. 

Gra ma doczekać się szczegółowej prezentacji już 1 marca, w trakcie której rzucimy okiem na gameplay i wyjaśnienie mechanik zawartych w grze. Prezes Moon Studios, Thomas Mahler, twierdzi, iż zespół od dawna marzył o tym, by wnieść coś od siebie do gatunku erpegów akcji i teraz mogą to marzenie spełnić.

No Rest for the Wicked trafi do wczesnego dostępu tylko na pecetach, ale finalnie premiera przewidziana jest również na Xboksach i PS5. Konkretna data wydania jest jeszcze nieznana.


Czytaj dalej

Redaktor
bolo

Is this enough to get 20 people plastered?

Wpisów314

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze