3
21.06.2022, 08:00Lektura na 1 minutę

Outriders do przetestowania za darmo przez 3 dni na Steamie

Już od teraz możecie testować produkcję polskiego People Can Fly bez żadnych opłat lub zgarnąć ją w cenie obniżonej o 45%.


Patryk „Delighter” Żelazny

W ostatnim czasie wszyscy dużo słyszeliśmy o Outriders – nie tylko przez fakt, że polski TPS zaskarbił sobie sympatię wielu graczy, ale również przez nadchodzące, całkiem spore rozszerzenie Worldslayer, w które mieliśmy już okazję zagrać. Niestety, pomimo najszczerszych chęci polskiego People Can Fly i całkiem sporego grona zadowolonych graczy, tytuł nie przyniósł twórcom żadnego zysku, a nawet nie zwrócił kosztów produkcji.

Jeśli jesteście ciekawi, o co było tyle krzyku, a przede wszystkim – czy Outriders to naprawdę dobra gra, to dzisiaj oraz przez najbliższe dwa dni będziecie mogli się przekonać, nie wydając nawet złotówki. Otóż na Steamie ruszył darmowy weekend – tyle że nie w weekend – więc możecie pobrać i grać w Outriders bez żadnych przeszkód do 23 czerwca. Jeśli natomiast się wam spodoba, to do końca oferty możecie skorzystać z 45% zniżki na podstawową wersję.

Przypominam, że Outriders: Worldslayer doczeka się swojej premiery już 30 czerwca. Zagrać będziecie mogli na tych samych platformach, co w wersję podstawową, czyli PC, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksie Series X/S oraz Stadii.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów420

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane