9
25.01.2012, 13:30Lektura na 3 minuty

Paradox Interactive Convention 2012: Napoleon´s Campaigns II i inne [WIDEO]

W ubiegłym tygodniu w Sztokholmie miała miejsca zorganizowana przez Paradox Interactive impreza, w trakcie której firma prezentowała swoje nadchodzące gry. Zapowiedziano na niej kilka nowości – m.in. Napoleon’s Campaigns II.


Piotrek66

W trakcie Paradox Interactive Convention zapowiedziano trzy nowe gry. O dwóch z nich – Magicka: The Other Side of the Coin i A Game of Dwarves – pisaliśmy już TUTAJ I TUTAJ. Trzecią produkcją jest nowa odsłona serii traktująca o czasach napoleońskich – Napoleon’s Campaigns II. W czasie imprezy zaprezentowano również zwiastuny wcześniej ujawnionych gier.

Napoleon’s Campaigns II

Strategia, w której główne skrzypce gra Napoleon. Tym razem gracze mogą zapoznać się z kolejnym okresem w karierze tego francuskiego wodza – latach 1805-1815, gdy prowadził on działanie wojenne m.in. Egipcie i Waterloo.

Gracze będą musieli zająć się takimi standardowymi dla strategii czynnościami, jak produkcją jednostek, dyplomacji i zarządzaniem flotą. A wszystko po to, by zdominować Europę. Ponadto będzie można pokierować nie tylko armią Napoleona, ale także nacją inną niż Francuzi i ponad 600 znanymi z historii dowódcami. Każdy z nich dysponować będzie własnymi umiejętnościami specjalnymi. Działania wojenneprowadzone będą na największej jak dotąd w historii gier mapie strategicznej przedstawiającej teren, gdzie toczyły się wojny napoleońskie prowadzonych na Starym Kontynencie.

Napoleon’s Campaigns II ukaże się na PC w trzecim kwartale 2012 roku, poniżej znajdziecie wymagania sprzętowe gry:

 • System operacyjny: Windows XP/Vista/7 (brak wsparcia dla 98 i 2000)
 • Procesor: Pentium IV 1800+ MHz
 • RAM: 1 GB
 • HDD: 2 GB
 • Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 9.0c i ze 128 MB pamięci
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c
 • A na koniec – trailer:

  War of the Roses

  Skoncentrowana na zabawie w sieci gra, w której wcielamy sie w pojedynkujących się rycerzy. W planach jest także "głęboka kampania dla pojedynczego gracza".

  Salem

  MMO, w którym główne skrzypce grają wiedźmy. Oto nowy wywiad z developerami:

  Naval War: Arctic Circle

  Kolejna strategia, tym razem jednak pozwalająca pokierować jednostkami marynarki wojennej na wodach Grenlandii, Islandii, Ameryki Północnej, Norwegii i Wielkiej Brytanii. Nowy film „Z pamiętnika developera”:

  Warlock: Master of Arcana

  Nowa strategia turowa osadzona w uniwersum Ardania znanym z serii Majesty. Wcielamy się w Wielkiego Maga mającego zbudować potężne magiczne imperium.

  Trailer:

  Dev diary:

  Crusader Kings II

  Nowa strategia przenosząca graczy w czasy wypraw krzyżowych. Poniżej znajdziecie nowy trailer gry:

  Redaktor
  Piotrek66
  Wpisów17556

  Obserwujących0

  Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze