1
18.03.2024, 16:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Phantom Fury: Siostra Duke Nukem Forever z oficjalną datą premiery

Pomimo dużych zwolnień w 3D Realms wydaje się, że premiera Phantom Fury nie jest zagrożona.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Czy mamy tu fanów boomer shooterów? Jeżeli tak, to rozgośćcie się, ponieważ mamy do przekazania dobre informacje. Phantom Fury, gra, która na przełomie września i października zeszłego roku była mocno promowana przez 3D Realms (doczekaliśmy się nawet wersji demo), otrzymała oficjalną datę premiery.

Phantom Fury jest bezpośrednią kontynuacją innego boomer shootera autorstwa Slipgate Ironworks – Ion Fury. Ponownie wcielimy się Shelly, kilka lat po wydarzeniach z poprzedniej gry. Produkcja zadebiutuje na PC 23 kwietnia. Phantom Fury ma również pojawić się na konsolach, jednak data premiery nie została jeszcze ustalona. Twórcy obiecują, że do debiutu dojdzie jeszcze w tym roku.

Pod koniec ubiegłego roku do sieci trafiła informacja o ogromnych zwolnieniach w 3D Realms. Pomimo bardzo przykrych wydarzeń w grupie Embracera, debiut wydaje się być niezagrożony, chociaż brak równoczesnej daty premiery na konsolach może niektórych graczy martwić.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów376

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze