6
10.06.2024, 09:30Lektura na 1 minutę

Phil Spencer udzielił wymijającej odpowiedzi na temat zamkniętych studiów

Dziennikarz IGN zadał niewygodne pytanie, ale Spencerowi udało się… wybrnąć?


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Jesteśmy po wielkim Xbox Games Showcase, które, zdaniem wielu widzów, uratowało tegoroczny Summer Game Fest. Zobaczyliśmy tam pierwsze zwiastuny nowego Dragon Age’a czy Dooma, ale nie mogło oczywiście zabraknąć pytania dziennikarza IGN do Phila Spencera o niedawne zamknięcie Tango Gameworks czy Arkane Austin.

Z szefem Xboksa rozmawiał Ryan McCaffrey. W odpowiedzi na jego pytanie Phil obdarzył nas typową korporacyjną gadką, z której nie wynika zupełnie nic. 


Zamknięcie jakiegokolwiek studia jest trudne… Teraz jest czas, aby skupić się na zespole i indywidualnościach, bo to dla nich trudny czas. Będę powtarzać w kółko, że podjąłem trudną decyzję, aby biznes mógł przetrwać. 


Phil Spencer

No, czyli myślami jesteśmy z nimi, wspieramy ich, ple, ple, ple, wszyscy to słyszeliśmy. W sumie to nie powinno dziwić – człowiek tak dobrze wyćwiczony w PR-owej nowomowie ma przygotowane odpowiedzi na takie pytania ze sporym wyprzedzeniem. Ale trzeba oddać mu to, co królewskie, bo Xbox Games Showcase naprawdę był na wysokim poziomie. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo pulpy i przegląda wszystko, co związane z dinozaurami. Więcej znajdziecie na jego Instagramie – chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów524

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze