3
18.11.2021, 10:51Lektura na 1 minutę

Pragmata: Tajemnicza gra Capcomu opóźniona na 2023 [WIDEO]

Na otarcie łez twórcy opublikowali nowy plakat.


Witold Tłuchowski

Na pierwszą prezentację gier na PlayStation 5 – skromnie ochrzczoną „The Future of Gaming” – Sony przygotowało mocny zestaw tytułów. Uwagę przykuły chociażby nowy Horizon, remake Demon's Souls, Resident Evil Village, Spider-Man: Miles Morales, Ghostwire Tokyo, Returnal, Ratchet & Clank, Gran Turismo 7... Pokazano zaskakująco sporo, choć co bardziej spostrzegawczy zauważyli, że w przypadku zdecydowanej większości produkcji nie chwalono się datą premiery – patrząc na kolejne opóźnienia debiutów, zdecydowanie słusznie.

Spore zainteresowanie wzbudziła wtedy tajemnicza Pragmata tworzona przez Capcom. Aż do samego końca zwiastuna byliśmy przekonani, że będzie to kolejna gra Kojimy... i pewnie niektórzy wciąż to podejrzewają. Jeżeli liczyliście jednak, że podczas zbliżającego się The Game Awards nareszcie usłyszymy o tytule coś więcej, mam dla was złą wiadomość: wydawca ogłosił przesunięcie premiery z 2022 na 2023.

Na pocieszenie dostaliśmy jedynie nową grafikę:


(Kliknij, aby powiększyć)

Opóźnienie debiutu nie powinno nas jednak zaskakiwać, ponieważ informacja ta wyciekła wraz z datami innych premier gier na PS5 już na początku roku.


Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5501

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze