1
23.02.2024, 14:00Lektura na 1 minutę

Prince of Persia: The Lost Crown dostanie za darmo nowe tryby

W nadchodzących miesiącach Prince of Persia: The Lost Crown otrzyma nową zawartość i bezpłatne aktualizacje.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Mounir Radi, reżyser najnowszego Prince of Persia, opublikował na platformie X materiał wideo, w którym dziękuje fanom w imieniu zespołu tworzącego grę.

Developer stwierdził również, że The Lost Crown już niedługo otrzyma wiele bezpłatnych nowości. Aktualizacje te będą oferować dodatkową zawartość i nowe „tryby, w których możesz rzucać wyzwania, odkrywać grę i cieszyć się nią.”

Radi nie podał daty premiery bezpłatnej aktualizacji, ani nie sprecyzował, co konkretnie będzie ona zawierać. Jednakże dał fanom kilka wskazówek, w których radzi skupić się na treningach z Artabanem i ukończyć grę w trybie Immortal.

Sądząc po jego tajemniczych sugestiach, można przypuszczać, że wspomniany update wprowadzi do gry nowy poziom trudności, bardziej wymagający niż Nieśmiertelny – obecnie najwyższy poziom trudności w Prince of Persia: The Lost Crown.

Najnowsza odsłona przygód księcia okazała się sukcesem i kandydatką na grę roku. Tytuł ten możecie ograć na PC, PlayStation 5 i PlayStation 4, Xboksach Series X/S i Xboksie One oraz na Nintendo Switchu. 


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów216

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze