13
11.01.2024, 19:30Lektura na 2 minuty

Prince of Persia: The Lost Crown – Jest hit! I jest darmowe demo [RECENZJE]

W końcu nadszedł czas zejścia embargo na recenzje najnowszej odsłony Prince of Persia. Ubisoft ma powody do dumy, bo spływające opinie są bardzo pozytywne.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Już 15 stycznia gracze będą mogli ponownie zasiąść do tytułu osadzonego w świecie Prince of Persia, a jak wiadomo, hype rośnie w miarę recenzji, dlatego przyjrzyjmy się pierwszym opiniom najnowszej gry Ubisoftu. 

Nasz redakcyjny kolega Paweł Kicman miał okazję ograć The Lost Crown i, jak sam podkreśla w swoim tekście, jest zachwycony. 


Nowy Prince of Persia to świetnie zaprojektowana i książkowo wykonana produkcja z płynną i satysfakcjonującą rozgrywką, wymagającymi elementami platformowymi i starciami z bossami oraz oferującym sporo możliwości systemem walki. Dopiero styczeń, a ja już mam kandydata do topki gier tego roku.


Paweł Kicman

Co więcej, na kanale CD-Action możecie obejrzeć również wideorecenzję Bastiana.

W serwisach zagranicznych sytuacja wygląda bardzo podobnie. Wesley LeBlanc z GameInformera podkreśla, że gameplay jest fantastyczny i naprawdę trudno jest odłożyć kontroler. Z kolei Phil Hornshaw z IGN określa Prince of Persia: The Lost Crown jako fantastyczne połączenie udoskonalonego sterowania i systemu walki, łączące wszystko, co było najważniejsze w poprzednich odsłonach.

Prince of Persia: The Lost Crown ma obecnie 87/100 pozytywnych recenzji na Metacriticu oraz 86/100 na OpenCriticu

Od dzisiaj jest również dostępna wersja demonstracyjna. Nie ma tam ograniczeń czasowych, no i oczywiście nie będzie możliwości przeniesienia zapisów z początkowej lokacji do pełnej wersji. Demo można przetestować na wszystkich niżej wymienionych platformach.

W najnowszy tytuł Ubisoftu będziecie mogli zagrać na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xboksach Series X|S oraz na Nintendo Switch.


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz, pisarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90. Serdecznie zaprasza na swojego Instagrama: chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów344

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze