14.03.2024, 10:00Lektura na 1 minutę

Prince of Persia: The Lost Crown dostanie za darmo nowe tryby. Znamy szczegóły

Przez cały 2024 rok do Prince of Persia: The Lost Crown trafi sporo nowej zawartości.

Książę powrócił w glorii i chwale na salony – tak stwierdzili recenzenci oraz Paweł Kicman, który nie mógł powstrzymać się od chwalenia najnowszej odsłony Prince of Persia. Sukces gry w mediach musiał podbudować zespół odpowiedzialny za produkcję, ponieważ otrzymaliśmy właśnie plan rozwoju gry na ten rok.

Tradycyjnie dla takich rzeczy, nowa zawartość do Prince of Persia będzie pojawiać się w czterech różnych okresach. Pierwszy rzut trafi do nas już 20 marca. Co w nim znajdziemy? Otrzymamy dwa nowe tryby gry: permadeath oraz speedrun. Do tego otrzymamy cztery nowe stroje dla Sargona.

W wiosennej aktualizacji twórcy zaoferują graczom tryb walki z bossami oraz kolejną garść ubrań. Latem, oprócz upalnej pogody, możemy spodziewać się zmian w systemie walki oraz wyzwaniach (no i kolejnych zestawów kosmetyków). Warto podkreślić, że wszystkie trzy aktualizacje będą darmowe. Jedyną płatną opcją będzie ostatnia zawartość przewidziana na późniejszy okres 2024, a będzie to rozszerzenie fabularne.

W Prince of Persia: The Lost Crown zagracie na PC, PS4, PS5 oraz Xboksach One, Series S i X.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów381

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze