14.06.2024, 06:45Lektura na 2 minuty

Prince of Persia: The Lost Crown trafi na Steama. Znamy termin

Książę bez Księcia trafi do sklepu Valve już za kilka tygodni.

Niedawny The Rogue Prince of Persia nie przyciągnął zbyt wielu graczy na Steamie, choć może to kwestia wczesnego dostępu i po wydaniu pełnej wersji coś się w tym temacie zmieni. Za to świetne The Lost Crown zostało przyjęte bardzo dobrze – naszą recenzję znajdziecie tutaj. Pomimo 6 miesięcy, jakie upłynęły od premiery, gra jest ciągle wspierana i nie tak dawno wzbogaciła się o nowe tryby rozgrywki, a wkrótce wzbogaci ofertę Steama.

Dotychczas gra była dostępna tylko w sklepach Ubisoftu i Epica, a teraz, przy okazji premiery pierwszego DLC, jakie na ostatnim Ubisoft Forward dostało krótki zwiastun, trafi także na Steam. Ogłoszeniu towarzyszy krótki zwiastun z odrobiną akcji, chwaleniem się ocenami i darmowymi bonusami:

No właśnie, wspomniałem o ocenach, a podobno pomimo świetnych opinii ze strony krytyków, Prince of Persia: The Lost Crown nie sprzedało się wcale aż tak dobrze. Czy właśnie to jest powodem udostępnienia gry na tej dla wielu „właściwej” platformie pecetowej? Być może, bo podstrona tytułu już pojawiła się w sklepie Valve i dzięki Steamdb wiemy, że otrzyma osiągnięcia, co odróżnia ją od tytułów Ubisoftu na Steamie.

Prince of Persia: The Lost Crown pojawi się na Steamie 8 sierpnia tego roku. W przeciwieństwie do remake'u Piasków Czasu, przed którym jeszcze co najmniej 2 lata prac.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1206

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze