26.09.2023, 16:15Lektura na 1 minutę
Plotka

PS Plus Essential w październiku: Zeszłoroczny horror i symulator rolnika

Znany leaker zdradził 2 z 3 gier, jakie znajdą się w ofercie PS Plus Essential w październiku.

Wiecie jak to jest z przeciekami – dowiemy się czy są prawdziwe dopiero wtedy, kiedy zostaną potwierdzone lub zdementowane. W przypadku zawartości PS Plusa i wielu innych informacji dotyczących planów tak Sony, jak Microsoftu, billbil-kun już wielokrotnie udowadniał, że nie rzuca słów na wiatr. Tym razem przedstawił gry, jakie już 3 października mają stać się dostępne dla abonentów Sony.

Pierwszy to The Callisto Protocol – horror Glean Schofielda, twórcy Dead Space’a. Tak gra, jak i developer przegrali z własną legendą, ponieważ remake Dead Space’a przyciągnął więcej graczy, a Schofield niedawno postanowił opuścić swoje studio. Ninho napisał recenzję The Callisto Protocol w oparciu o wersję PS5, więc być może już niedługo będziecie mogli skonfrontować swoje zdanie z jego opinią.

Po horrorze na powierzchni jednego z księżyców Jowisza będzie można się zrelaksować – drugą grą, jaką ujawnił billbil-kun jest Farming Simulator 22. Leaker jednocześnie zaznacza, że to nie wszystko, ponieważ do PS Plus Essential w październiku zawita jeszcze jedna produkcja. Na ujawnienie jej tytułu będziemy musieli poczekać do czasu oficjalnego ogłoszenia ze strony Sony.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1136

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze