27.10.2022, 09:06Lektura na 1 minutę
CD-Action

Puchar Polski w Heroes III. Koniec zapisów, czas zacząć grę!

Po Prologu przechodzimy do właściwego turnieju i tym samym rozpoczynamy fazę eliminacji do Pucharu Polski w Heroes III.

437 śmiałków zapisało się do wielkiego Pucharu Polski w Heroes III by CD-Action. Rozpoczynamy zatem jego pierwszą fazę, czyli Eliminacje, z których wyłoni się 128 uczestników Turnieju Głównego.


Pucharu Polski w Heroes III - eliminacje

Wczoraj o 21:00 na kanale H3.GG odbyło się oficjalne losowanie 64 grup:

Wszyscy zapisani zawodnicy muszą udać się na Discord H3.GG do kanału Ranga: Zapisani w dziale Puchar Polski, tam potwierdzić swoją obecność i poczekać na utworzenie odpowiednich kanałów dla grup. Prosimy wszystko zawodników o zapisanie się tam i kontakt ze swoją grupą do 6 listopada.

Kiedy będzie można obejrzeć pierwsze mecze z komentarzem? Informacje na bieżąco pojawiają się na Facebooku oraz Discordzie H3.GG. Mecze transmitowane są równolegle na YouTubie oraz Twitchu.

Pucharu Polski w Heroes III by CD-Action
Puchar Polski w Heroes III by CD-Action

Redaktor
Barnaba „b-side” Siegel

W CDA od czerwca 2021, jestem szefem działów recenzji i publicystyki. O gierkach piszę od 2002 roku: gazetka szkolna, fansite'y, Play, Komputer Świat Gry, Gamezilla, Gamikaze, Rzeczpospolita, Gazeta.pl, Pixel, gry.wp.pl. Byłem redaktorem naczelnym Polygamii. Poza grami pielęgnuję kolekcję kilku tysięcy CD, winyli i kaset, piszę recenzje do magazynu Jazz Forum i prowadzę muzycznego peja The Seventies.

Profil
Wpisów103

Obserwujących15

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane