14
6.06.2019, 21:28Lektura na 1 minutę

Quake II RTX dostępny za darmo na Steamie

Pierwsze trzy poziomy dla wszystkich, cała gra dla posiadaczy oryginału.


Jakub „rajmund” Gańko

Nvidia już od kilku miesięcy próbuje nam udowodnić na przykładzie Quake'a II, że RTX to „największy przełom w grafice od czasu przejścia na 3D”. Teraz wszyscy możemy się o tym przekonać na własnej skórze. Warunkiem jest oczywiście posiadanie karty graficznej GeForce RTX 2060 lub lepszej. Gra wymaga także 64-bitowej wersji Windowsa co najmniej z cyferką 7, 8 GB RAM oraz procesora na poziomie Intel Core i3-3220 (lub odpowiednika AMD). Jeśli spełniamy te wymagania, wystarczy wejść na Steama i zainstalować 2-gigabajtową grę.

Pierwsze trzy poziomy dostępne są za darmo dla każdego chętnego. Jeśli jednak będziemy chcieli grać dalej (albo pobawić się w trybie multiplayer), niezbędne będzie już posiadanie w bibliotece oryginalnego Quake'a II. Gra jest obecnie dostępna na Steamie w cenie 19,99 zł. Jeśli z jakichś powodów nie chcemy używać do pobrania ulepszenia Steama, możliwe jest też pobranie go bezpośrednio ze strony Nvidii. Aby jednak zagrać w pełną wersję, wciąż będziemy potrzebowali oryginalnych plików gry.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów802

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze