1
21.02.2024, 13:30Lektura na 2 minuty

Rainbow Six SMOL: Spinoff popularnej serii dostępny na... Netfliksie

W nowej produkcji sygnowanej marką Rainbow Six Ubisoft postanowił odejść od realizmu na rzecz pokaźnej dozy głupkowatości.


Jakub „Jaqp” Dmuchowski

Netflix zabrał się na poważnie za rozwój swojej biblioteki gier, a najnowszym efektem współpracy serwisu streamingowego z zewnętrznymi deweloperami jest tytułowe Rainbow Six SMOL, czyli zabawny spinoff serii sygnowanej imieniem i nazwiskiem pisarza Toma Clancy'ego.


Rainbow Six SMOL

W Rainbow Six SMOL na próżno jednak będzie szukać choćby krztyny realizmu albo wielowarstwowego wątku fabularnego pełnego dramatycznych wydarzeń i złożonych wyborów moralnych. Dostępna na Netfliksie gra stawia bowiem na prostą, acz dynamiczną rozgrywkę, w trakcie której kierujemy poczynaniami dwuwymiarowych operatorów przemierzających zróżnicowane poziomy pełne wrogów, których musimy się pozbyć i zakładników, których to z kolei wypada uratować.

Tytuł gry zdradza przy tym jej rozmiar, jako że Rainbow Six SMOL nie sposób zaliczyć do grona produkcji AAA (lub AAAA, jak niedawno wydane Skull and Bones). Mimo wszystko trudno odmówić rzeczonej produkcji uroku, a jej specyficzny klimat może sprawić, że SMOL stanie się świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu w podróży lub podczas dłuższych pobytów poza domem.

Rainbow Six SMOL jest już dostępne do pobrania, a grę możemy ściągnąć na nasze urządzenie z tego miejsca. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że do zabawy niezbędne jest posiadanie abonamentu na Netfliksie


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „Jaqp” Dmuchowski

Swoją przygodę z grami komputerowymi rozpoczął od Herkulesa oraz Jazz Jackrabbit 2, tydzień później zagrywał się już w Diablo II i Morrowinda. Pasjonat tabelek ze statystykami oraz nieliniowych wątków fabularnych. Na co dzień zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Nie wzgardzi dobrą lekturą ani kebabem.

Profil
Wpisów820

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze