5.10.2023, 09:30Lektura na 1 minutę

Red Dead Redemption w końcu w 60 fps-ach na PS5! Jest nowy patch

Rockstar Games nareszcie pozwala graczom bawić się w 60 fps-ach w Red Dead Redemption na PS5. Nowy patch dodaje tryb wydajności oparty na kompatybilności wstecznej.

Jeśli przez ostatnie miesiące nie żyliście pod kamieniem w piwnicy, to pewnie obiło wam się o uszy, że nie wszystkie gry na konsolach oferują zabawę w 60 klatkach na sekundę. Czasem to nawet świadoma decyzja twórców, jak w przypadku Redfalla [*] czy Starfielda. Jedną z takich gier jest również Red Dead Redemption na PS5… a nie, przepraszam, był jedną z takich gier do teraz!

Rockstar Games dumnie ogłosiło, że właśnie do gry trafił patch 1.03, który pozwala między innymi na odpalenie trybu uciągającego 60 fps-ów na PS5 za sprawą kompatybilności wstecznej.

„Między innymi” dlatego, że znalazło się miejsce na trochę ogólnych poprawek błędów i na opcję włączenia napisów podczas włączania gry po raz pierwszy. Wszystko znajdziecie TUTAJ… tylko że wszystko już wymieniłem. To ważny, ale też naprawdę mały patch.

Przypominam, że niedawno Red Dead Redemption ukazało się także na Nintendo Switchu i według recenzji Cascada, tytuł spokojnie daje tam sobie radę. Są też plotki, które sugerują premierę Red Dead Redemption 2 na tejże konsoli.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze