2
7.12.2023, 14:15Lektura na 1 minutę
Plotka

Remake Brothers: A Tale of Two Sons może zostać zapowiedziany na The Game Awards

Doniesienia o remake’u Brothers: A Tale of Two Son zostały przekazane przez osobę znaną z publikowania rzetelnych przecieków dotyczących gier.

Brothers: A Tale of Two Sons pierwotnie zadebiutowało w 2013 roku jeszcze na PC oraz antyczne na obecne czasy PS3 i Xboksie 360. Przygodówka była debiutanckim projektem Josepha Faresa. Poruszająca historia dwóch braci zyskała niemały posłuch w branży i do dziś jest ciepło wspominana przez wielu graczy. Dość powiedzieć, że zawsze wymieniana jest jako modelowy przykład, gdy pojawia się dyskusja na temat dysonansu ludonarracyjnego.

Teraz bardzo możliwe, że będzie nam dane przeżyć ponownie przygody za sprawą remake’u. Wszystkie wieści wyciekły za sprawą billbil_kuna, który już nieraz publikował wiarygodne przecieki, jak np. regularne informacje o kolejnych grach w PS Plusie czy o nowych kontrolerach do Xboksa. Wydawcą nowej edycji gry ma być 505 Games, które miało pozyskać prawa do marki od Starbreeze. Data zapowiedzi oraz ewentualnego debiutu tytułu nie jest znana, chociaż autor nie wyklucza sytuacji, w której gra zostanie zapowiedziana dziś, na The Game Awards. Pozostaje jedynie czekać na oficjalne potwierdzenie.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów264

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze