17
2.06.2022, 22:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Resident Evil 4: Capcom nareszcie pokazał zwiastun remake'u

Resident Evil 4 Remake istnieje! I właśnie zobaczyliśmy jego pierwszy zwiastun.

A jednak! Plotki się potwierdziły i zaczęliśmy State of Play od trailera remake'u kultowej, czwartej odsłony Resident Evil. Capcom nie odpuszcza i po drugiej oraz trzeciej odsłonie serii bierze się za „czwórkę” – na co zanosiło się zresztą od dawna. Zapowiedziano także dodatkowe atrakcje w postaci zawartości przygotowanej z myślą o PS VR 2.

Jak zapowiedziano na blogu PlayStation, celem twórców jest odnowienie grafiki na miarę 2023 roku, zachowując jednocześnie esencję oryginalnej gry. W nowej wersji Resident Evil 4 mają się odnaleźć zarówno fani, którzy grali w pierwowzór, jak i zupełnie nowi gracze. Możemy spodziewać się pewnych zmian w fabule oraz sterowania zmodernizowanego z myślą o współczesnych standardach – zapowiada się więc kontynuacja podejścia, jakie poznaliśmy w remake'u Resident Evil 2.

Premiera: 24 marca 2023. Gra ukaże się na PC (Steam), PS5 oaz Xboksach Series X/S.

Wszystkie nasze newsy z ostatniego State of Play znajdziecie TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1876

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze