3
15.07.2021, 14:45Lektura na 2 minuty

Resident Evil Re:Verse – Premiera przesunięta na 2022

Umówmy się, morze nie wzbierze po tej decyzji od łez zawiedzionych fanów.


Witold Tłuchowski

Kontrowersje wokół pirackiej wersji Village działającej lepiej od legalnej raczej w dłuższej perspektywie marce nie zaszkodzą (bo i odpowiednia łatka jest w drodze), ale na pewno humoru developerom nie poprawiają. Szczególnie że i bez tego mają na głowie nieco problemów z ostatnią odsłoną.

Dokładniej nie samą „ósemką”, a jej trybem wieloosobowym, który miał być integralną częścią produkcji. Reakcje po otwartej becie Re:Verse były na tyle nieprzychylne, że studio zdecydowało się opóźnić premierę multiplayera (wciąż będzie on jednak darmowy dla posiadaczy Village). Zagrać mieliśmy jeszcze w lipcu, lecz dwa miesiące prac dłużej nie wystarczyły najwidoczniej, by doprowadzić tytuł do zadowalającego stanu.

Resident Evil Re:Verse trafi więc na rynek dopiero w 2022. Dyplomatycznie nie zapytam, czy kogokolwiek to ogłoszenie zabolało... bo i bez tego prawdopodobnie znam odpowiedź.


Czytaj dalej

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5501

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze