23.05.2024, 11:00Lektura na 1 minutę

Rise of the Ronin dostanie dużą aktualizację

Team Ninja zapowiedziało dużą aktualizację do Rise of the Ronin, a w niej m.in. nowe misje i liczne usprawnienia rozgrywki.


Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

Team Ninja ma powody do radości – Rise of the Ronin sprzedaje się lepiej od serii Nioh. Twórcy idą za ciosem i zapowiedzieli aktualizację, która doda do tytułu nową zawartość – ta z pewnością ucieszy fanów produkcji Japończyków.

5 nowych misji sojuszniczych, usprawnienia oraz rozbudowa trybu Północ o dwa bonusy setowe, synchronizacja poziomów w misjach wykonywanych w ramach Świadectwa Duszy oraz dodanie do dojo partnerów szkoleniowych to największe atrakcje, jakie znajdziemy w nowej aktualizacji. Update wprowadza również kilka mniejszych zmian dotyczących rozgrywki – szczegółową listę nowości znajdziecie TUTAJ

Rise of the Ronin zadebiutowało 22 marca wyłącznie na PlayStation 5. Bogaty arsenał broni, rozbudowany system walki oraz klimatyczne lokacje to tylko kilka największych zalet tytułu ekskluzywnego Sony. Gra ma również sporo wad, o których przeczytacie w recenzji napisanej przez Łukasza Morawskiego. Czy twórcy zachęcili was do ponownych odwiedzin okolic Jokohamy?


Czytaj dalej

Redaktor
Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.

Profil
Wpisów407

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze