Zamów wydanie specjalne CD-Action o Heroes of Might and Magic

Jeszcze nie opadł kurz po fenomenalnych meczach finałowych Pucharu Polski w Heroes by CD-Action, a my już zaczynamy pracę nad kolejnym „hirołsowym” tematem.
Specjalny numer CD-Action stworzony z myślą o wszystkich miłośnikach kultowych „Herosów 3” – zarówno tych, którzy zarywali przy nich nocki w dawnych czasach, jak i wciąż aktywnej społeczności turniejowej. Historia studia, tajemnice gry, wywiady z twórcami, fanowskie dodatki, megaporadnik i wiele, wiele więcej.
KUP MAGAZYN W NASZYM SKLEPIE LUB NA ALLEGRO
Wydanie specjalne Heroes of Might and Magic to 124 strony wypełnione fantastycznymi tematami i grafikami. W magazynie między innymi:
- rozmawiamy z twórcami gry, którzy odkryją przed nami jej największe sekrety,
- przypominamy znakomite dodatki, serię Heroes Chronicles oraz… skasowany dodatek z miastem The Forge,
- pokazujemy najlepsze modyfikacje do Heroesów III: od słynnego Horn of the Abyss, przez wartościowe i mniej znane mody, po nadchodzący superdodatek: Day of Reckoning,
- przedstawiamy w megaporadniku stworzonym z pomocą największych znawców (społeczności z H3.gg, Jaskini Behemota i Kwasowej Groty) najlepsze sposoby na rozwój miast i bohatera, efektywną eksplorację mapy i skuteczne prowadzenie bitew,
- wprowadzamy w świat rozgrywek online: od instalacji niezbędnych dodatków i poruszania się po lobby, przez tajniki szablonów, po pierwsze kroki w starciu PvP,
- udowadniamy, że niesławne Heroes of Might and Magic IV jest znakomite, przypominamy pozostałe części serii i niemal nieznane edycje konsolowe, a także stare i nowe King’s Bounty oraz multum gier „hirołsopodobnych”,
- …a to nie koniec tematów, jakie dla Was przygotowaliśmy.
To nie wszystko!
A teraz czas na gratisy! Do każdego numeru dołączamy wysokiej jakości wydruk grafiki z Heroes of Might and Magic III (format A4). Ci, którzy prenumerują CD-Action, dobrze znają ten bonus, bo otrzymują w takiej postaci alternatywne okładki naszego magazynu. Oprócz tego mamy niespodziankę dla wszystkich, którzy zdecydują się na preorder. Są nią dwie naklejki z grafiką z Heroesów III oraz specjalny kod do World of Warships – daje on dostęp do 2 mln kredytów, 200 dublonów, 7 dni konta premium oraz całej szóstki nowych kapitanów z Heroesów III w ramach specjalnej akcji w grze (kod będzie ważny od 20 października wyłącznie dla nowych użytkowników).
Zamów wydanie specjalne CD-Action o Heroes of Might and Magic w naszym sklepie lub na Allegro. Premiera: wrzesień 2023. Cena: 27,99 zł.
Uwaga: ostateczny wygląd okładki może różnić się od prezentowanego. Pismo do nabycia wyłącznie w naszym sklepie lub na Allegro.
Czytaj dalej
36 odpowiedzi do “Zamów wydanie specjalne CD-Action o Heroes of Might and Magic”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Będzie to normalnie dostępne w sklepach, czy tylko internetowo?
Tylko internetowo.
A tu już zawaliliście sprawę, drogie CD-Action. Czy Wy nie chcecie na tym wydaniu specjalnym zarobić? Przecież ograniczając dostępność wydania, choćby poprzez sprzedaż wyłącznie w Internecie właśnie, sami ograniczacie sobie zainteresowanie tym wydaniem, i co za tym idzie swój zysk finansowy z niego. A potem będzie marudzenie że za mało egzemplarzy się sprzedało, że małe zainteresowanie było, tak jak to było swego czasu z albumem z okazji 25-lecia Action… A prawda jest taka, drogie CD-Action, że, nie gniewajcie się, sami jesteście sobie winni że tak jest. Przez te ograniczenia dostępności właśnie. I żebym nie był gołosłowny w kwestii tego spadku zainteresowania, to powiem wam że na stronie Kwasowej Groty (czyli jednego z współtwórców tego wydania o HOMM) już pojawił się w komentarzach pod newsem o tym specjalnym wydaniu wpis od osoby która autentycznie była zainteresowana tym wydaniem specjalnym, a która to osoba całe to zainteresowanie straciła, jak twierdzi, dosłownie do zera, w w momencie gdy okazało się że tego wydania specjalnego nie będzie w kioskach. Na razie tylko ten jeden ale z pewnością jeszcze będzie ich więcej. Kwestia czasu. Tym bardziej że do września jeszcze trochę tego czasu zostało.
Szkoda, wysyłkę macie drogą strasznie, i nie wiem czy się zdecyduję :/
@SERD W swoim wywodzie o naszym zysku i nieogarnięciu pominąłeś jeden „drobny” aspekt – koszty kolportażu. Zdziwiłbyś się, jaki procent z każdego egzemplarza musimy oddawać pośrednikom w przypadku tradycyjnej sprzedaży stacjonarnej. Powiem tylko, że to naprawdę mnóstwo kasy. W przypadku sprzedaży internetowej nie dzielimy się przychodami z nikim (oprócz urzędu skarbowego, rzecz jasna), więc próg opłacalności jest o wiele niższy niż w przypadku tradycyjnej sprzedaży w punktach. Zobaczymy, jak to wyjdzie, ale widząc obecny stan preorderów, jestem dobrej myśli.
Wydaje mi sie, ze jak komus BARDZO zalezy to kupi i wysylkowo.
Ja bym tak zrobil.
> Człowiek jest chętny za zakup.
> „Nie prowadzimy sprzedaży za pobraniem.”
> Dziękuję, do widzenia.
Może jak znajdzie się to w sklepach…
Nie znajdzie się w sklepach. To wydanie specjalne dostępne będzie tylko przez internet.
„ROBIMY WYDANIE SPECJALNE CD-ACTION O HEROES OF…” >> scroll down >> link Sklep >> Zamówione 😀
W sumie dokładnie tak samo było z Retro po zobaczeniu okładki z BG2 ^_^’
Za angaż ekipy kwasowej groty i jaskinii behemota aż wypada kupić. Nie raz te portale (a raczej skarbnice wiedzy) umilały mi czas przy budowaniu drużyny w Might and Magic 6-8.
Petarda! Super pomysł, dobra, dawaj.
Brzmi fajnie, ale nigdzie nie mogę przeczytać, czy to wersja papierowa, czy online? Czy obie wersje będą dostępne?
Cena nieco wysoka jak na temat znany każdemu fanowi od ponad 20 lat, ale…
A tak w ogóle to kiedy w sklepie starsze numery CD-Action?
Na stronie sklepu widnieje „wydanie papierowe”
Dzięki, nie widziałem tego, ale cena to sugerowała.
A czy będzie wersja online?
Pewnie jestem w mniejszości, ale wolę czytać w wersji online – jest to dla mnie wygodniejsze, skoro i tak spędzam dużo czasu przed kompem.
Zamówione, nie mogę się doczekać 😀
Rewelacja. Na pewno z mojej strony poleci preorder. Mam nadzieję, że to pewien początek, jeśli chodzi o numery „Extra” w Waszym wykonaniu. Czy są dodatkowo jakieś newsy o nowym „Retro”? Pozdrowienia!
Do kiedy można zamawiać preorder?
Dobrze widzę, ze nie ma darmowej wysyłki w preorderze?
Zakupione. Pamiętam to „gorące krzesła” za dzieciaka. Wybierałem chyba najczęściej miasto elfów.
Czy te preorderowe bonusy beda tylko przez wasz sklep czy allegro tez?
I tu, i tu. Zresztą informacja o bonusach jest w opisie na Allegro.
Czy planujecie wynagrodzić autorów za napisanie tekstów? Czy będzie podobnie jak w przypadku „Retro”?
Płacenie autorom za teksty jest u nas normą w przypadku każdego magazynu, jaki wydajemy. Ludzie, którzy z nami współpracują, potwierdzą to. Pewnie nawiązujesz do sytuacji z jednym z autorów związanych z ostatnim numerem Retro – był to niefortunny przypadek, do którego nie powinno było dojść, ale odosobniony. Przypominam też, że artykuły tego autora w ogóle nie poszły do druku.
Autor każdego tekstu, który ukazał się na łamach Retro otrzymał za to odpowiednie do objętości tekstu honorarium.
Mam takie marzenie, żeby bonusem było udostępnienie wydania online preorder`u wcześniej -w sierpniu. Taka miła perspektywa: poczytać teksty budzące w człowieku sentymentalne wspomnienia na spokojnie, jeszcze na urlopie 😉
Na allegro ilość zamówionych sztuk dobija do 500. Ogarniecie wysyłkę? bo boję się zamawiać ;). Tak na poważnie gdzie lepiej zamówić w Waszym sklepie czy na allegro?.
Nas zdecydowanie bardziej cieszy zamówienie w naszym sklepie, bo cała kwota trafia wtedy do nas (Allegro pobiera oczywiście prowizję od sprzedaży).
Chciałbym zamówić numer specjalny wraz z najnowszym numerem Retro przez wasz sklep – czy w takiej sytuacji oba pisma zostaną wysłane razem we wrześniu?
Nie śpieszy mi się, ogólnie rzecz ujmując :).
@MANNYCALAVERA Tak, pisma zostaną wysłane po premierze wydania o Heroesach, bo zamawiając je razem, opłacasz tylko jedną wysyłkę.
Super, dzięki 👍
@Cormac
Jasna sprawa, ale na Allegro przesyłka InPostem kosztuje 9.99zł a w sklepie 18zł.
Z HoMM3 mam tak, że żaden ze mnie fan. Oczywiście z przyjemnością pogrywam w niego od czasu do czasu i tak robiłem przez ostatnie 24 lata. Z drugiej strony premiera HoMM3 zbiegła się z pojawieniem się PC u mnie i u moich kolegów i ta gra była wszędzie. Tematyka okołohirołsowa pojawiała się również przez kilka numerów Gamblera*. Siłą rzeczy PC to dla mnie HoMM3, Baldur’s Gate, Half-Life, Fallout 2, AvP no i przede wszystkim… Falcon 4.0.
*notabene tego mi brakuje we współczesnym świecie – gry w społecznym czy może raczej medialnym odbiorze to efemerydy. Jedna, druga zapowiedź, recenzja i cisza. Oczywiście wiem z czego to wynika, ale i tak żal mi tych listowych bojów pomiędzy fanami Total Annihilation a Starcraftem odbywających się jeszcze późno w 1999 rok.
Fajnie, że można zakupić również na Allegro, w sklepie niestety nie ma opcji płatności przelewem tradycyjnym, na której mi zależało, a tam przez PayU jest. Preorder opłacony, takie specjalne wydanie poświęcone Baldur’s Gate, Baldur’s Gate 2, albo dwa w jednym, również chętnie bym kupił. Podobnie jak Fallout 1 i 2.
Czy wydanie specjalne będzie dodawane do prenumeraty premium CDA?
Nie będzie.
Dwa pytanka, kiedy dokładnie będzie zaczynać się wysyłka? Oraz jaki jest ten drugi dodatek? Pozdro
Wydaje mi się, że mój komentarz zniknął więc w skrócie napisze jeszcze raz – mieszkam w Holandii i nie mam polskiego konta. Czy planujecie może poszerzyć możliwości płacenia o kolejne opcje – mam na myśli konkretnie PayPal albo IDeal?