37
11.07.2023, 11:44Lektura na 2 minuty

Zamów wydanie specjalne CD-Action o Heroes of Might and Magic

„3 Heroes 3 najlepszy”, wiadomo. Ale o tym, że trzecia część gry z serii HoMM jest najpopularniejsza i najbardziej lubiana, wszyscy dobrze wiemy. Większość z nas pewnie byłaby też w stanie wytłumaczyć, czemu tak się stało. Czas więc zejść głębiej i zarówno zbadać kulisy tworzenia gry, jak i pokazać ogrom rzeczy, które wydarzyły się wokół niej przez ostatnie 24 lata.

Jeszcze nie opadł kurz po fenomenalnych meczach finałowych Pucharu Polski w Heroes by CD-Action, a my już zaczynamy pracę nad kolejnym „hirołsowym” tematem.

Specjalny numer CD-Action stworzony z myślą o wszystkich miłośnikach kultowych „Herosów 3” – zarówno tych, którzy zarywali przy nich nocki w dawnych czasach, jak i wciąż aktywnej społeczności turniejowej. Historia studia, tajemnice gry, wywiady z twórcami, fanowskie dodatki, megaporadnik i wiele, wiele więcej.

KUP MAGAZYN W NASZYM SKLEPIE LUB NA ALLEGRO

Wydanie specjalne Heroes of Might and Magic to 124 strony wypełnione fantastycznymi tematami i grafikami. W magazynie między innymi:

 • rozmawiamy z twórcami gry, którzy odkryją przed nami jej największe sekrety,
 • przypominamy znakomite dodatki, serię Heroes Chronicles oraz… skasowany dodatek z miastem The Forge,
 • pokazujemy najlepsze modyfikacje do Heroesów III: od słynnego Horn of the Abyss, przez wartościowe i mniej znane mody, po nadchodzący superdodatek: Day of Reckoning,
 • przedstawiamy w megaporadniku stworzonym z pomocą największych znawców (społeczności z H3.gg, Jaskini Behemota i Kwasowej Groty) najlepsze sposoby na rozwój miast i bohatera, efektywną eksplorację mapy i skuteczne prowadzenie bitew,
 • wprowadzamy w świat rozgrywek online: od instalacji niezbędnych dodatków i poruszania się po lobby, przez tajniki szablonów, po pierwsze kroki w starciu PvP,
 • udowadniamy, że niesławne Heroes of Might and Magic IV jest znakomite, przypominamy pozostałe części serii i niemal nieznane edycje konsolowe, a także stare i nowe King’s Bounty oraz multum gier „hirołsopodobnych”,
 • …a to nie koniec tematów, jakie dla Was przygotowaliśmy.

To nie wszystko!

A teraz czas na gratisy! Do każdego numeru dołączamy wysokiej jakości wydruk grafiki z Heroes of Might and Magic III (format A4). Ci, którzy prenumerują CD-Action, dobrze znają ten bonus, bo otrzymują w takiej postaci alternatywne okładki naszego magazynu. Oprócz tego mamy niespodziankę dla wszystkich, którzy zdecydują się na preorder (więcej informacji już wkrótce).

Zamów wydanie specjalne CD-Action o Heroes of Might and Magic w naszym sklepie lub na Allegro. Premiera: wrzesień 2023. Cena: 27,99 zł.

Uwaga: ostateczny wygląd okładki może różnić się od prezentowanego. Pismo do nabycia wyłącznie w naszym sklepie lub na Allegro.

Redaktor
CD-Action
Wpisów1074

Obserwujących0

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze

Polecane