2
16.07.2022, 05:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Saints Row: Nowy gameplay na miesiąc przed premierą

Studio Volition powróci z nową dawką zniszczenia po 5 latach przerwy.

Mistrzowie rozwałki, twórcy serii takich jak Descent czy Red Faction nie mieli ostatnio łatwo. Agents of Mayhem, ich ostatnia gra z 2017 roku, została lekko, o ironio, rozwałkowana przez niektóre giereczkowe periodyki, choć nie brakowało też kilku umiarkowanie pozytywnych opinii w mediach.

Volition zaszyło się więc na pięć lat i pracowało nad rebootem głupkowatej serii Saints Row. I choć podniosły się głosy krytyki w związku z nowym stylem graficznym, to jednego możemy być pewni: będzie to jedna z największych premier tego lata. A na miesiąc przed wydaniem gry dostajemy 9 minut świeżego gameplayu:

Zabawy w oszustwa ubezpieczeniowe, transportowanie zielonej mazi, strzelaniny czy latanie wingsuitem to zaledwie odrobina atrakcji jakie mają na nas czekać w nowej-starej odsłonie Saints Row. Szaleństwa znanego z poprzednich części ma nie brakować. O tym, jak zaprezentuje się finalny produkt przekonamy się już 23 sierpnia odpalając grę na PC, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksach X/S i na Google Stadii. Ta rzecz jeszcze istnieje?

Redaktor
coleslaw

Top 3 polskich gier: Kurka Wodna, Eskadra Orłów, Konflikt w Mogadiszu, Mortyr 3

Profil
Wpisów187

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane