5
9.06.2022, 20:00Lektura na 3 minuty

Saints Row: Boss Factory – Darmowy kreator postaci już do pobrania

Volition udostępnia demo kreatora postaci do nadchodzącego Saints Row. Jak za starych, dobrych czasów.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Premiera nowego Saints Row zbliża się wielkimi krokami. Seria przeszła gruntowne odświeżenie, które wzbudza kontrowersje jeszcze przed premierą – obawy dotyczą głównie przyjętego stylu graficznego oraz fabuły porównywanej na podstawie dostępnych materiałów do Watch Dogs 2. Jednak dzieło Volition już teraz zaskakuje takimi rzeczami jak nowe mechaniki, odmieniony gameplay czy bardzo rozbudowana personalizacja. Udostępnione właśnie demo powinno zainteresować fanów zwłaszcza tej ostatniej.

Zrzut ekranu z kreatora postaci Saints Row: Boss Factory. Po lewej "trójkąt" pozwalający dopasować wygląd ciała na osi umięśnienie-postura, po prawej zaś dość umięśniona kobieta.
Niektóre opcje pozostają bez zmian. Zrzut ekranu z kreatora postaci Saints Row: Boss Factory

Podobnie jak w przypadku Saints Row: The Third i tym razem możemy za darmo pobawić się kreatorem postaci. Stworzonego Szefa można tak zapisać, jak i udostępnić w specjalnej galerii. Do tego każdy, kto pobierze Saints Row: Boss Factory zostanie nagrodzony dwoma hełmami do odbioru po premierze właściwej gry. Oczywiście nasz szwarccharakter będzie można przenieść do kampanii.

A jest co tworzyć – w rankingu najlepszych edytorów ten może i nie plasuje się najwyżej na świecie, ale liczne suwaki oraz presety pozwalają nieźle popuścić wodze fantazji. Są i opcje kojarzące się z pewnym ustawieniem z Cyberpunka, i znajomy trójkąt sylwetki, i dziesiątki kształtów części ciała do wyboru...

Opisujemy: edytor postaci Saints Row: Boss Factory. Po lewej opcje twarzy, po prawej zaś szary człowiek z brodą.
Edytor potrafi być Chad-owy. Zrzut ekranu z kreatora postaci Saints Row: Boss Factory

Zmienić można wiele nieoczywistych rzeczy, jak np. teksturę oczu (np. na kocie, zaczerwienione, robota), „przyzwoitość” (tzn. bieliznę i cenzurę lub ich brak), ustawić dowolny kolor skóry czy nałożyć skomplikowany makijaż.

Nie brakuje oczywiście szerokiej gamy ciuchów, które można kolorować całą paletą RGB – czwarte Simsy, patrzymy na was! Co więcej, do wyboru jest kilka różnych głosów. Szanuję wysiłek, jaki musiał zostać włożony w nagrywanie całej kampanii po kilka razy.

Opisujemy: Zrzut ekranu z kreatora postaci Saints Row: Boss Factory. Po lewej stronie ustawienia włosów, po prawej stronie posępna osoba z irokezem i intrygującą, brązową brodą.
W trakcie bawienia się opcjami. Zrzut ekranu z kreatora postaci Saints Row: Boss Factory

Dzięki dowolności ustawiania suwaków – podobnie jak w serii Sims lub najnowszym Animal Crossing – osoby niebinarne lub transpłciowe z łatwością dopasują konkretne cechy czy ubrania do tego, z czym się identyfikują. Można także dodać do swojej postaci plamy pochodzące od bielactwa lub protezy większości części ciała. I to w różnych kształtach i kolorach!

Saints Row: Boss Factory dostępne jest do pobrania na PC (Epic Games Store), PS4, PS5, Xboksa One oraz Xboksa Series X|S.

Z kolei właściwe Saints Row ukaże się na tych samych platformach 23 sierpnia 2022. A TUTAJ znajdziecie nasze wrażenia z pierwszych pokazów.

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów542

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane