3
11.08.2022, 13:30Lektura na 2 minuty

Serial „The Last of Us” z kolejnymi nazwiskami. Zwiastun ponoć coraz bliżej

Wiemy, kto zagra braci Henry'ego i Sama w serialu HBO na podstawie gry The Last of Us. Niedługo mamy też zobaczyć zwiastun.


Jakub „rajmund” Gańko

Co prawda zdjęcia do serialowego The Last of Us zakończyły się już dwa miesiące temu, twórcy jednak wciąż skrywają przed nami sporo tajemnic. Ba, nie widzieliśmy w końcu jeszcze nawet żadnego trailera! Ale o tym za chwilę. Wpierw poznajmy aktorów, którzy wcielą się w Henry'ego i Sama, czyli braci, których napotykaliśmy w grze w apartamentowcu w Pittsburghu, dokąd uciekli z Hartford po porzuceniu strefy kwarantanny przez wojsko.

Uwaga! W dwóch poniższych akapitach możecie trafić na pomniejsze spoilery związane z grą i nadchodzącym serialem.

Jak donosi IGN, w Henry'ego wcieli się Lamar Johnson („X-Men: Mroczna Phoenix”, „Wszystkie jasne miejsca”), a jego młodszego brata, Sama, zagra Keivonn Woodard, dla którego będzie to aktorski debiut. Przy okazji poznaliśmy jedną z różnic pomiędzy grą a serialem: w tym drugim braci mamy poznać w Kansas, a nie w Pittsburghu. Oznacza to najprawdopodobniej, że na małym ekranie nie zobaczymy pamiętnej sceny wprowadzającej braci, w której Joel i Ellie zostali przez nich zaatakowani.

Ponadto dowiedzieliśmy się, że w serialu HBO wystąpią także Graham Greene („Zielona mila”, „Tańczący z wilkami”) i Elaine Miles („Przystanek Alaska”, „Szalona miłość”), którzy wcielą się w Marlona i Florence. To para zupełnie nowych postaci stworzonych na potrzeby serialu, która ma samotnie walczyć o przeżycie w postapokaliptycznym Wyoming.


The Last of Us: Kiedy zobaczymy trailer serialu HBO?

Zdjęcia ukończone, machina promocyjna powoli się rozkręca, remake gry we wrześniu trafi na rynek... To do pełni szczęścia jeszcze brakuje nam tylko trailera, czyż nie? Wiele wskazuje na to, że zobaczymy go już wkrótce. W sieci można już znaleźć opinie rzekomo pochodzące od pracowników HBO, którzy widzieli już zwiastun serialu The Last of Us.

Miałby on trwać ok. 2 minut i 30 sekund, więc dość standardowo jak na taki materiał. Trailer ma prezentować wiele scen, które od razu przypomną nam o grze, a Pedro Pascal jako Joel podobno sprawdza się niesamowicie. Co najciekawsze, zwiastun ma zostać upubliczniony 26 września, czyli w coroczne święto fanów gry (tego dnia w The Last of Us epidemia osiągnęła stan krytyczny).

Ciekawe, czy zwiastun zdradzi nam też w końcu, kiedy obejrzymy serial. Na razie nieoficjalnie mówi się o pierwszym kwartale przyszłego roku.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów947

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane