24.03.2023, 15:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Sifu: Nowy zwiastun darmowego dodatku Arenas

Sloclap robi to dobrze. Sifu otrzyma darmową paczkę z nową zawartością, więc gracze nie mają powodów do narzekań.


Marcin Hołowacz

Pisaliśmy już, że naszym zdaniem Sifu to Dark Souls bijatyk. Wspominaliśmy też, że sprzedaż gry przekroczyła 2 mln egzemplarzy, a nawet informowaliśmy o tym, iż Sifu lada moment trafi na Xboksy i Steama, a w tym samym czasie zostanie wypuszczona aktualizacja dodająca nowy tryb rozgrywki.

Rozwińmy ten ostatni wątek: Sifu trafi na kolejne platformy już 28 marca 2023 roku, natomiast bezpłatnym dodatkiem ma być tzw. Arenas. Co to takiego? Chodzi o paczkę dziewięciu aren, pięciu trybów i 45 specjalnie przygotowanych wyzwań. Tego typu rzeczy zawsze stanowią pozytywne zjawisko, ponieważ skutecznie wydłużają życie gier i zachęcają fanów do ew. wznowienia zabawy.

W trakcie Future Games Show ukazał się zwiastun trybu Arenas, więc wszystkich zainteresowanych zachęcam do rzucenia okiem na poniższy materiał wideo.

Całość prezentuje się ciekawie i jeśli kiedyś wejdę w posiadanie Sifu na moim Xboksie, na pewno sprawdzę ten bezpłatny pakiet wyzwań i aren.


Czytaj dalej

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów375

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze