4
2.03.2023, 10:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Sifu: Znamy datę premiery gry na Xboksach i Steamie

Sifu lada moment trafi na Xboksy i Steama, a w tym samym czasie zostanie wypuszczona aktualizacja dodająca nowy tryb rozgrywki.


Patryk „Delighter” Żelazny

Sifu to jedna z najciekawszych gier, jakie było nam dane poznać w 2022 roku. Z naszej redakcji grze bliżej przyjrzał się b-side, a jego opinię możecie przeczytać w tej recenzji. Spoiler: Sifu dostało dość wysokie noty, bo aż 8+. Zresztą produkcja nie narzekała na niedobór dobrych recenzji. Pewnie dlatego informacja z końcówki grudnia zeszłego roku została przyjęta tak ciepło. Piszę oczywiście o zapowiedzi premier na Steamie i Xboksach (One oraz Series X/S).

W końcu poznaliśmy konkretną datę i uwaga: pokrywa się z wcześniej przewidywaną. A to oznacza, że Sifu trafi na kolejne platformy już 28 marca. I w tym samym czasie do gry wleci darmowa aktualizacja dodająca nowy tryb rozgrywki w postaci Aren, ale niestety poza Nintendo Switchem – dla jego użytkowników patch ma nadejść w innej, jeszcze nieokreślonej dacie. A w trakcie oczekiwania możemy nacieszyć oczy nowym zwiastunem nadchodzącego update'u.

Skoro jesteśmy przy temacie Sifu, to pragnę przypomnieć, że zapowiedziana została również ekranizacja we współpracy Sloclap ze Story Kitchem. Za scenariusz ma być odpowiedzialny Derek Kolstad, którego być może kojarzycie, bo to właśnie on stworzył serię filmów o Johnie Wicku.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze