1
20.03.2023, 12:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Sifu: Sprzedaż bijatyki przekroczyła 2 mln egzemplarzy

Sifu to zdaniem niektórych Dark Souls bijatyk, ale jak wygląda sprzedaż tej ciekawej produkcji?


Marcin Hołowacz

Jak donosi serwis Game Developer, wydawca Kepler Interactive pochwalił się wynikami finansowymi za 2022 rok. Jedni będą zaskoczeni, a drudzy mogą stwierdzić, że się tego spodziewali, lecz nie da się odmówić sukcesu Sifu, ponieważ gra stworzona przez Sloclap sprzedała 2 miliony kopii na platformach PlayStation 4, PlayStation 5, PC, a także Nintendo Switch.

Co ciekawe, tytuł nie zagościł jeszcze na konsolach Microsoftu, ale są związane z tym plany. Gdy tylko Sifu doczeka się premiery na Xboksach One i Xboksach Series X/S, można liczyć na kolejne wzrosty w już i tak pozytywnym wyniku sprzedażowym gry.

Oczywiście można powiedzieć, iż w przypadku Xboksów temat się lekko komplikuje, bo Sifu trafi do usługi Game Pass, więc zamiast liczyć sprzedane kopie, warto zwracać uwagę np. na liczbę pobrań.

Reasumując, Sifu trafi na kolejne platformy już 28 marca, a my donosiliśmy, że w tym samym czasie gra dorobi się darmowej aktualizacji, która wzbogaci ją o nowy tryb rozgrywki. Jakby tego było mało, Sifu doczeka się jeszcze ekranizacji od scenarzysty Johna Wicka. Na koniec zachęcamy również do sprawdzenia naszej recenzji Sifu.


Czytaj dalej

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów375

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze