10
30.05.2024, 23:32Lektura na 2 minuty
Wideo

Silent Hill 2: Długi gameplay z nadchodzącej gry i start preorderów

Stary James błądzi po nowej wersji spowitego mgłą miasta i szuka swojej żony. Deskorolek nie stwierdzono.

Jeśli po State of Play za mało wam jest Silent Hilla 2, który dostał wreszcie datę premiery, to na odbywającym się nieco później Silent Hill Transmission dostaliśmy dłuższy, bardziej szczegółowy gameplay. Ponownie widzimy mniej lub bardziej znajome sceny, wreszcie możemy też podziwiać „nową” twarz protagonisty w pełnej krasie i zobaczyć, jak się w to właściwie będzie grać.

Po zwiastunie składającym się z wyselekcjonowanych, pociętych scen trudno cokolwiek wnioskować, ale Silent Hill 2 na pewno wygląda lepiej, niż na poprzednich materiałach. Dalej można mieć sporo zastrzeżeń przede wszystkim do tego, jak prezentuje się walka, jednak developerzy mają jeszcze kilka miesięcy na wprowadzenie poprawek.

Jeśli nie możecie się doczekać, to zarówno w sklepie Sony, jak i na Steamie można składać zamówienia przedpremierowe, w ramach których otrzymamy kilka wirtualnych bonusów oraz przedpremierowy dostęp do gry. Za wersję klasyczną na pecetach będziemy musieli zapłacić 325 zł, a za Digital Deluxe nieco więcej – 370 zł. Nieco inne ceny znajdziemy w PS Storze: standardowa wersja kosztuje 299 zł, a Deluxe Digital 340 zł.

Silent Hill 2

Czy taki remake wystarczy, by zadowolić fanów oryginału i ściągnąć nowych graczy? Przekonamy się już 8 października, kiedy Silent Hill 2 Remake pojawi się na PS5 oraz pecetach. 


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1228

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze