7
20.04.2024, 15:30Lektura na 2 minuty

Silent Hill 2: Wygląd głównego bohatera w remake’u został zmieniony

Wygląda na to, że twórcy remake’u Silent Hilla 2 posłuchali głosów krytyki i zdecydowali się zmienić wygląd Jamesa Sunderlanda.

Ostatni trailer remake’u Silent Hilla 2 spotkał się z dość mieszanym odbiorem. Gracze zwrócili przede wszystkim uwagę na niezbyt imponującą oprawę graficzną, toporną walkę czy ogólnie kiepsko prezentujące się animacje postaci. Co ciekawe, sam szef Bloober Team przyznał, że nie jest zadowolony ze zwiastuna.

Od pierwszego trailera dzieła polskiego studia niektórzy fani narzekali także na wygląd głównego bohatera produkcji, Jamesa Sunderlanda, podkreślając, że nie oddaje on tego, jak protagonista kultowego horroru prezentował się w oryginale. Wygląda na to, że to właśnie te głosy najbardziej wpłynęły na Bloober Team i samo Konami. Fani zauważyli bowiem, że w ostatniej aktualizacji strony gry na SteamDB doszło do zmiany wyglądu protagonisty.

Fani zdają się być całkiem usatysfakcjonowani z nowego wyglądu bohatera. Jeśli zajrzymy na Reddita, to zauważymy, że w większości opinie graczy są jak najbardziej pozytywne.


Wygląda naprawdę dobrze. Ciemny, głęboki cień pod oczami jest teraz idealny i nie za bardzo jasny. Poprawili też kolor włosów.Wygląda o wiele lepiej i cienie prezentują się dokładnie jak w oryginale.Będę szczery. Jestem pod wrażeniem, widząc, jak Bloober Team zareagował na komentarze po wypuszczeniu zwiastuna. Dopracowali wszystko tak, by zadowolić fanów. Wygląd Jamesa jest teraz zbliżony do oryginału.


Niestety wciąż nie znamy dokładnej daty premiery remake’u, choć w lutym tego roku dowiedzieliśmy się, że produkcja jest już w ostatniej fazie rozwoju.


Czytaj dalej

Redaktor
Adam Kołodziejczyk

Za dzieciaka miłość do świata gier zaszczepiły we mnie erpegi (głównie pierwsze Baldury, Fallouty i Gothiki). Dziś mogę śmiało powiedzieć, że choć wciąż jest to mój ulubiony gatunek, to potrafię znaleźć coś dla siebie w niemalże każdym typie rozgrywki. Poza tym uwielbiam wciągać w medium gier osoby, które zupełnie go nie znają.

Profil
Wpisów186

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze