3
27.06.2022, 16:55Lektura na 2 minuty
Plotka

Skate 4 ma zostać zaprezentowane w lipcu

Jak wynika z plotek, Electronic Arts jest gotowe do zaprezentowania Skate 4. Mówi się, że będziemy mogli zobaczyć kilka materiałów z gry.


Michał „Perzi” Perzanowski

Źródła, z którymi rozmawiał Tom Henderson z Try Hard, potwierdziły, że EA jest gotowe, aby udostępnić światu kolejną odsłonę serii Skate. Jej stadium rozwoju jest już podobno bardzo zaawansowane. To zupełnie inny przekaz od tego, co widzieliśmy w kwietniu, kiedy do sieci trafiły materiały filmowe z gry.

Skate 4, bo tak ją teraz możemy nazwać, została ogłoszona jako gra we wczesnym i dość swobodnym rozwoju podczas pokazu EA Play Live 2020 przez dyrektora serii, Derana Chunga. Przyznał on, że to fani powołali do życia serię, która dla wielkiego wydawcy była już skreślona na straty.

W styczniu następnego roku EA utworzyło studio Full Circle z siedzibą w Vancouver, informując, że będzie ono pracować nad Skate 4. Studio jest kierowane przez Daniela McCullocha, byłego szefa działu Xbox Live w Microsofcie.

Choć na temat gry nie wiadomo prawie nic, wydawca zasugerował podczas rozmowy z inwestorami w czerwcu 2020 roku, że Skate 4 może zawierać otwarty świat z „treściami generowanymi przez użytkowników i interakcją”. Gra ma pozwolić na budowę własnych skate parków.

Jeśli Skate to dla was nieznana marka, możecie zagrać w drugą odsłonę na Xboksie Series, w ramach kompatybilności wstecznej.

Redaktor
Michał „Perzi” Perzanowski

Piłkarski męczennik kibicujący Manchesterowi United i Wiśle Kraków. Na szczęście gry działają kojąco, prawda? Lubię strategie i przygodówki. Cierpię na syndrom jeszcze jednej tury. Sprzęt nie gra roli (That's what HE said).

Profil
Wpisów127

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane