6
19.08.2022, 13:45Lektura na 2 minuty
Wideo

Skinny & Franko: Fists Of Violence – Kultowy polski beat 'em up w końcu powróci

Skinny & Franko: Fists Of Violence doczekało się pierwszego trailera, ale nie jestem pewien, czy ktokolwiek będzie nim zachęcony...


Jakub „rajmund” Gańko

Pamiętacie jeszcze o Franko 2? Kontynuacji kultowego polskiego beat 'em upa z czasów Amigi? Ja też już zdążyłem zapomnieć. Zbiórka na jej stworzenie odbyła się 8 lat temu, od tamtej pory premiera była niezliczoną ilość razy przekładana, w końcu uczestnicy zbiórki pozwali jej organizatora, a tytuł zmienił producenta. To tak w duuużym skrócie. Projekt został także przemianowany z Franko 2: Revenge is Back na Skinny & Franko: Fists Of Violence. I właśnie doczekał się trailera...

Franko 2 ma rozgrywać się 28 lat po wydarzeniach z Franko: The Crazy Revenge i twórcy nawet zarysowują jakąś fabułę. Główny bohater wraca do Polski, by pomóc kumplowi z kłopotami, czyli krótko mówiąc (cytując opis gry na Steamie): oczyścić ulice z badziewia. Trailer nie pozostawia złudzeń co do poziomu humoru, jaki napotkamy w grze: obok murali z Blade Runnera pojawia Donald Tusk i Roman Dmowski. Penisów też nie zabraknie.

Blue Sunset Games zapowiada, że w Skinny & Franko: Fists Of Violence zagramy jeszcze tej jesieni. Jeśli nie zraża was poczucie humoru i grafika przywodząca na myśl czasy Flasha, to możecie grę już dodać do listy życzeń na Steamie. Dostępne będą także wersje konsolowe: na PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switcha.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1699

Obserwujących9
Franko 2: Revenge is Back
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
9.5
Platformy
Android, iOS
Gatunek
bijatyka
Producent
-
Franko 2: Revenge is Back

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze