6
3.04.2022, 14:55Lektura na 1 minutę
Plotka

Smoczy dodatek do World of Warcraft? Kod strony sugeruje nazwę rozszerzenia

Nowe DLC do World of Warcraft miało zostać ujawnione dopiero 19 kwietnia, ale wścibscy gracze odnaleźli jego ślady w plikach oficjalnej strony.


Stanisław „Wokulski” Falenta

World of Warcraft czekają zmiany. W styczniu zapowiedziano, że w bliżej nieokreślonej przyszłości Horda i Przymierze po raz pierwszy zagrają wspólnie. Z kolei nieco później Blizzard ogłosił kalendarz na nadchodzące miesiące. Oprócz gry mobilnej oraz zawartości dla graczy Hearthstone ujawniono istnienie nowego dodatku do WoW-a.

Czy to w wyniku pomyłki, czy też celowego wodzenia graczy za nos, jego prawdopodobną nazwę znaleziono właśnie w kodzie strony gry. Serwis wowhead.com podaje, że nowy dodatek miałby nosić nazwę Dragonflight.

Co więcej, znaleziony fragment zawiera również wzmiankę o nieaktywnym adresie internetowym dragonflight.blizzard.com oraz o trzech wersjach rozszerzenia. Wiarygodność plotki umacnia fakt, że w podobny sposób do sieci trafiły informacje o Bolvarze, jednej z postaci pojawiającej się w Shadowlands.

O tym, czy pomyłka zawiera w sobie prawdę, dowiemy się już 19 kwietnia – to właśnie wtedy Blizzard podzieli się informacjami o nadchodzącym dodatku. Pozostaje więc czekać.

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów444

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane