27.07.2022, 12:30Lektura na 2 minuty
Wideo

Sniper Elite 5: Ukazało się pierwsze DLC z darmową mapą multiplayer

Mapa Flooded Village inspirowana jest lądowaniem w Normandii. Zagrać za darmo może każdy, kto oczywiście posiada samą grę.


Patryk „Delighter” Żelazny

No i jesteśmy już dwa miesiące po premierze piątej części Sniper Elite, czyli odsłonie, która według recenzji miała zadatki na najlepszą grę serii, przy czym również Eugeniusz Siekiera wystawił jej całkiem wysoką ocenę. Jednak pomimo tego całego zachwalania sprzedaż na Steamie obeszła się bez jakiegoś zakupowego szaleństwa. Na szczęście nie powstrzymało to developerów przed wypuszczeniem pierwszego DLC: Landing Forces.

W zasadzie mamy tutaj do czynienia z dość typowym dodatkiem. Kilka rzeczy poprawiono i dodano, ale jest coś, co wyjątkowo przykuwa uwagę: mapa multiplayer dostępna za darmo dla każdego gracza (choć za sam dodatek musimy zapłacić – cena wynosi 70 złotych).

Z pełną listą rzeczy oferowanych przez najnowsze DLC możecie zapoznać się między innymi W TYM MIEJSCU.

Mapa nosi dumną nazwę „Zalana wioska” (Flooded Village) i inspirowana jest wioskami z Normandii z czasów operacji Overlord podczas drugiej wojny światowej. Jej pierwsza faza jest dziś powszechnie znana jako D-Day lub też lądowanie w Normandii – zatem to zdecydowanie niemała gratka dla osób lubiących podobne klimaty. Mogliśmy się też tego w sumie spodziewać ze względu na czas i miejsce akcji najnowszego Sniper Elite – niewykorzystanie tego byłoby ogromną stratą.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów529

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane